KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Leszek Dranicki

Leszek Dranicki

Leszek Dranicki

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Ułyszymy utwory polskich i zagranicznych wykonawców, które znacząco się zapisały w naszej pamięci związanych z tą datą. Muzyka Leszka Dranickiego, legentarnego w trójmieście wokalisty, to przestrzeń od bluesa do jazzu, co sam określa w swojej dewizie: "klimat bluesowy, harmonia jazzowa". Jego występy, to nastrojowe kameralne spotkanie bluesowo-jazzowe wpisujące się idealnie w klimat i nastrój tego wieczoru. Artysta zawsze dowcipnie i trochę z dystansem do siebie, nieszblonowo nawiązuje bezpośredni kontakt z słuchaczami.
Leszek Dranicki - filmy i grafiki
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
7 kwietnia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Sławomir oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert bardzo klimatyczny. Artysta w tym repertuarze doskonały, a wyzwanie (repertuar The Beatles) było duże. Świetna gitara, doskonały wokal."
27 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Kameralnie, cudnie. "
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno