KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Czarnoksiężnik z Krainy OZ

Czarnoksiężnik z Krainy OZ

aktorzy Teatru Muza

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.3</b> na 5
Średnia ocena: 4.3 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
"Czarnoksiężnik z Krainy Oz" Mamy przyjemność zaproponować Państwu udział w projekcie artystycznym, którego celem jest przede wszystkim zapewnienie niesamowitych przeżyć dzieciom w wieku 3- 11 lat a jednocześnie wpojenie im w odpowiedniej dla ich wieku formie aktywnego udziału w spektaklu muzycznym uniwersalnych wartości: rozum, odwaga, serce i miłość pozwalają osiągnąć w życiu wszystko, o czym marzymy i za czym tęsknimy a najpiękniejszym miejscem na ziemi jest dla nas wszystkich dom, w którym czekają nasi najbliżsi. "Czarnoksiężnik z Krainy OZ" to bajka dla dzieci z piękną oprawą plastyczno - muzyczną. Adaptacja powszechnie znanej baśni o ponadczasowych wartościach: mądrości, miłości, odwadze i tolerancji. Opowiada ona o perypetiach dziewczynki imieniem Dorota, która dziwnym trafem znalazła się bardzo daleko od domu w zaczarowanej krainie pełnej kolorowych kwiatów i bajkowych łakoci. Spotyka tam wielu nowych przyjaciół: Stracha na wróble, który zamiast rozumu ma w głowie kapsle, cyberrobota bez serca oraz tchórzliwego lwa. Z magiczną pomocą gospodarza tej krainy Czarnoksiężnika OZ oraz dzięki mądrości, miłości i odwadze dzieci uczestniczących w spektaklu wspólnymi siłami dają Strachowi rozum, Robotowi prawdziwe ludzkie serce a strachliwemu Lwu iście królewską odwagę. W scenie finałowej padają jednak słowa, że "wszędzie może być pięknie, jeśli się nie tęskni za bliskimi, ale tak na prawdę, to najpiękniej jest tam gdzie jest nasz dom!" Spektakl przygotowany przez Teatr Muza z Łodzi oprawiony jest w piękną scenografię, wzbogacają go bogate efekty sceniczne oraz wspaniała muzyka .
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
3 marca 2016
Ocena: 4 na 5
pl
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"przedstawienie ciekawe dla dzieci, choć oryginalna bajka mocno zmieniona"
1 marca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Sylwia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Witam.Ogólne odczucia dzieci n plus.Minusem był dźwięk..zbyt głośno i cena biletów-brak ulgowych lub jakichkolwiek zniżek np.dla wielodzietnych rodzin."
1 marca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zachęcam do obejrzenia ! "
29 lutego 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Sztuka ok. Córka była bardzo zadowolona."
29 lutego 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo fajna sztuka, zachęcająca młode osoby do wspólnej zabawy "
29 lutego 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jesteśmy bardzo zadowoleni z przedstawienia "
29 lutego 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Patryk oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Spektakl był bardzo fajnie zaaranżowany. Aktorzy i scenografia bardzo fajnie przedstawili tę bajkę dla najmłodszych. Moja córka była bardzo szczęśliwa."
29 lutego 2016
Ocena: 2 na 5
pl
Magda oceniając napisał(a) dodatkowo:
"PLUSY: ładna muzyka, ładne stroje, ładne piosenki, wpadające w ucho MINUSY: okropna akustyka w ADRII-momentami muzyka słyszalna a niesłyszalny śpiew aktora, bardzo krótki czas przedstawienia,podobieństwo do oryginalnej powieści oddane w 45%-dziecko, które znało opowieść pytało "a dlaczego nie ma...???", część dzieci przestraszona hałasem, scenografia uboga."
29 lutego 2016
Ocena: 2 na 5
pl
Aneta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Stroje i gra aktorska bardzo fajne. Niestety jestem zawiedziona długością przedstawienia. Przedstawienie trwało 50 minut. W moim odczuciu trochę za krótko. Pozdrawiam,"
29 lutego 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Stanisław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo nam się podobało, córka była zachwycona przedstawieniem."
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno