KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Piłkarski Galowy Wieczór Kabaretowy

Piłkarski Galowy Wieczór Kabaretowy

Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile i Kabaret Łowcy.B

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.83</b> na 5
Średnia ocena: 4.83 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Galowy Wieczór Kabaretowy to znakomity projekt kabaretów, które zapewnią Państwu trzy godziny wyśmienitej zabawy, prezentując zarówno swoje bestsellerowe numery jak i wspólne skecze oraz piosenki. Znane z telewizji, grupy takie jak: Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile oraz Kabaret Łowcy.B pokażą swoje najnowsze i najlepsze skecze. Każda z grup, występujących w Galowym Wieczorze Kabaretowym, prezentuje swój indywidualny styl, który w połączeniu z pozostałymi kabaretami stworzy niezapomniany klimat, pozytywnie oddziałując na wszystkich widzów. Z pewnością nie będzie to klasyczny kabareton, ponieważ projekt ten ma to do siebie, że mimo iż zaczyna się według scenariusza, dzięki publiczności, improwizacji i wykorzystaniu świeżych pomysłów, tworzy niepowtarzalne scenki oraz gagi i w ten sposób program nigdy nie kończy się tak samo. Galowy Wieczór Kabaretowy to właściwy dobór artystów, prezentujących bogaty repertuar satyryczny o dodatnim ładunku humoru, będący idealnym sposobem na spędzenie wyśmienitego wieczoru.
Piłkarski Galowy Wieczór Kabaretowy - filmy i grafiki
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
19 maja 2012
Ocena: 5 na 5
pl
Grzegorz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Suuuperrr!!! polecam serdecznie każdemu!! Program świetnie przygotowany a każdy skecz powodował jeszcze mocniejszy śmich. Super interakcja z widzami. Mógłbym zobaczyć go po raz kolejny. "
29 lutego 2012
Ocena: 4 na 5
pl
beata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo fajna impreza, świetna organizacja, prowadzący pomyśleli o wszystkim, zapewnili lepsze miejsca widzom którym widok zasłaniała kamera. Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie długość przedstawienia, prawie 3 godziny, jedynym minusem był brak miejsc parkingowych pod Salą kongresową, ale to oczywiście nie jest wina organizatorów. "
27 lutego 2012
Ocena: 5 na 5
pl
Kama oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewelacja! Czekam na transmisję w tv i wszystkim znajomym polecam ten program."
27 lutego 2012
Ocena: 5 na 5
pl
Weronika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"mój bilet też był prezentem i także bardzo się podobał, świetna impreza :)"
25 lutego 2012
Ocena: 5 na 5
pl
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bilet na kabaret był prezentem, najlepszym jaki dałam bratu do tej pory. Jego słowa "świetne, usmiałem sie za wszystkie czasy,aż nie mogę się doczekać transmisji w TV""
13 grudnia 2011
Ocena: 5 na 5
pl
Andrzej-Rybnik oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super IMPREZA tylko tak dalej :)"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno