KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Wieczór z piosenkami Louisa Armstronga

Wieczór z piosenkami Louisa Armstronga

Michał Pijewski

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Louis Armstrong to postać której nie trzeba przedstawiać. Genialny "Satchmo" ruszał miliony, a jego charakterystyczny głos znają wszyscy. Niewielu jest muzyków, którzy potrafią ponownie odkryć muzyczny świat wirtuoza trąbki. Michał Pijewski należy bez wątpienia do artystów, którzy są w stanie temu zadaniu podołać. Artysta, jako jedna z nielicznych osób na świecie, gra i śpiewa ponad 50 utworów Louisa, od wczesnych nagrań z okresu Chicago (Hot Five czy Hot Seven) do późniejszych pochodzących z "Louis Armstrong And His All Stars" takich jak What A Wonderful World czy Ramona. Michał Pijewski wraz ze swoim zespołem występował w Niemczech, Hiszpanii, Francji oraz na scenie polonijnej w Chicago w USA. Nagrał kilka płyt ze składami zarówno jazzowymi, jak i grającymi muzykę do tańca. W Dworze Artusa towarzyszyć mu będzie zespół znakomitych instrumentalistów, którzy wszystkich chętnych zabiorą w czasy wielkiego jazzu. Michał Pijewski - ukończył średnią szkołę muzyczną im. Elsnera w Warszawie w klasie klarnetu w 1991 roku, ale jednocześnie jest pianistą i trębaczem. Od końca lat 80-tych grał w różnych składach muzycznych jak: "Old Traditional Jazz Band", "Jacek Gerek Band" a od 1998 r. prowadzi własny skład "The Castle Band", obecnie przekształcony w "The Crazy Band". Uwielbia Louisa, potrafi śpiewać i grać jak Satchmo.
Wieczór z piosenkami Louisa Armstronga - filmy i grafiki
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
6 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Beata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Sympatycznie , klimat i relaks !!!"
3 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Tadeusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert - poziom wyższy od oczekiwanego, polecam. Michał Pijewski fajnie prowadził koncert jak i z dużym zaangażowaniem wykonywał piosenki Armstronga. "
3 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny występ polecam . Perkusista i wokalista wyjątkowi. Piękny wieczór i nie zapomniane chwile"
3 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Ryszard oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo sympatyczny występ, profesjonalny poziom zespołu. Byliśmy bardzo zadowoleni z imprezy. Głos solisty jak Louisa i nastrój - jakbyśmy gdzieś do Nowego Orleanu zabłądzili. Naprawdę same plusy. Dzięki. "
3 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
ROMAN oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Brawo! Michał Pijewski jest znakomitym multiinstrumentalistą. Jego głos świetnie naśladuje wokal mistrza, przy tym nie sprawia wrażenia jakiejś sztucznej imitacji choć jak zaczyna na wstępie opowiadać o Armstrongu to nic nie zdradza że jego tembr głosu będzie tak bliski oryginałowi :) Panowie grają z niezłym wyczuciem i z łatwością wprowadzą Was w świat klasyki jazzu. Polecam."
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno