KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Flamenco Con Amor

Flamenco Con Amor

Zsofia Pirok, Magda Navarrete, Andrzej Lewocki, Mateusz Sieradzan

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Szeroki wachlarz muzycznych zainteresowań każdego z artystów sprawia, że obok tradycyjnych gatunków flamenco w ich repertuarze znajdują się również elementy tanga i folkloru argentyńskiego, kubańskiego bolero i rumby, a także rytmów afrykańskich, oraz nowoczesnego rapu. Tworząc fuzje stylów rozszerzają skład o dodatkowe instrumenty podkreślając charakter i niepowtarzalność hiszpańskich brzmień. Od kilku lat zdobywają coraz większe uznanie i popularność w Polsce występując w salach koncertowych i filharmoniach, równie dobrze czując się w klimatach klubowych. Współpracują z warszawskimi teatrami - Teatrem Tańca NTF, Teatrem Kamienica w Warszawie , Teatrem POLONIA, Teatrem Syrena i Teatrem Komedia.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
16 maja 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Izabela oceniając napisał(a) dodatkowo:
"jestem pelna uznania za profesjonalizm i klimat jaki stworzyli ,pasja ktora i nam sie udzielila.To jest to.Goraco polecam."
16 maja 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Byłam zachwycona koncertem Flamenco Con Amor. Podobała mi sie muzyka, śpiew a najbardziej profesjonalny taniec flamenco.Artyści prezentowali wysoki poziom.Pani Magda zachwyciła mnie swoim wspaniałym głosem, pięknie zaśpiewała w stylu flamenco "Masz takie oczy zielone""
13 maja 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Halina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert był cudowny,artyści zachwycają kunsztem,warsztatem i klimatem jaki tworzą.Marzyłam o zobaczenia flamenco na żywo i spełniło sie moje marzenie.....Pozdrawiam.Dziękuję.Halina"
13 maja 2016
Ocena: 5 na 5
pl
elżbieta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"cudowny koncert, bardzo emocjonalny,szczególnie podobała mi się Magda reszta także. polecam jeśli kiedykolwiek będą w Lublinie na pewno pójdę "
13 maja 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Anita oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert, muzyka, śpiew, przecudowna tancerka - mistrzostwo świata! Emocje, radość, inspiracje + profesjonalizm totalny. Sala na Zamku piękna, choć moim zdaniem niekoniecznie odpowiednia na tego typu wydarzenie - żeby móc w pełni podziwiać kunszt tancerek widzowie z tylnych rzędów musieli wstawać. Jednak w tym przypadku warto było troszkę postać! Szczerze polecam!"
13 maja 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Julianna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"świetne! piękna muzyka, taniec, śpiew!"
13 maja 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Monika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"występ wspaniały,uczta dla zmysłow"
13 maja 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Monika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert rewelacyjny. Nadal czuję niedosyt :-) Z czystym sumieniem polecam :-)"
13 maja 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Monika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniali Artyści, piękna, pełna gracji Tancerka. Doskonały koncert - zdecydowanie polecam!"
13 maja 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Stefan oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert mnie i mojej dziewczynie podobał się bardzo,stroje,opowiadanie,taniec i oczywiście muzyka ja flamenco interesuje się od kiedy pamiętam.Moja natomiast była pierwszy raz na takim koncercie podobał się nam tak,że planujemy udać się w podróż poślubną do Hiszpanii."
13 maja 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Kamil oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Fantastyczny koncert. Andrzej, Magda i Zsofia porwali publikę każdym kawałkiem. Szczególnie Zsofia ;) Więc moim jedynym zarzutem jest to, że było zdecydowanie za krótko. Wrzucajcie linki do zdjęć."
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno