KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Suzanne Vega

Suzanne Vega

Suzanne Vega

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Amerykańska piosenkarka folkowa i folkrockowa, kompozytorka i autorka tekstów piosenek. Jej pierwszy występ miał miejsce w połowie lat 70. w Nowym Jorku. W latach 80. stała się piosenkarką światowej sławy dzięki swym poetyckim balladom nawiązującym do tradycji folkloru i jazzu. W tych ciepło wykonywanych, pozornie prostych balladach nierzadko opowiada o problemach, z którymi borykają się ludzie. Jej styl przypomina nieco utwory Leonarda Cohena, wystąpiła zresztą na specjalnej płycie poświęconej jego twórczości w piosence Story of Isaac.
Suzanne Vega - filmy i grafiki
Foto #1 - Suzanne Vega
Foto #2
Foto #3
Foto #4
Foto #5
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
5 lipca 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Wiesława oceniając napisał(a) dodatkowo:
"nastrojowo, klimatycznie, kameralnie:)"
19 czerwca 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Artur oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Głos Susan jak zawsze charakterystyczny, czysty i klimatyczny. Szkoda, że te nowe utwory już nie budzą takich emocji. Chociaż " I Never Wear White" to może być dobry kierunek..."
19 czerwca 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Barbara oceniając napisał(a) dodatkowo:
" Wspaniała i cudowna artystka:)"
19 czerwca 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Robert oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super koncert. Inteligentne teksty, inteligentne wprowadzenia, inteligentne żarty. Tak jak lubię NYC tak Suzanne Vega jest prawdziwą egzemplifikacją swojego miasta. Sala Jordanki ok"
19 czerwca 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Alina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zuzanna Vega to artystka o niezwykle oryginalnym głosie i skromnej wręcz minimalistycznej ekspresji - we współczesnym świecie gdy hałas i show za wszelką cenę wypierają często jakość muzyki - jest ona cennym i potrzebnym przypomnieniem tego, co w muzyce jest naprawdę ważne. "
19 czerwca 2017
Ocena: 5 na 5
pl
marcin oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Suzanne Vega - nie zawiodłem się, choć występ mógłby być ciut dłuższy. Sala w Toruniu Jordanki = ogólnie OK, miejsca raczej wygodne, widok na scenę dobry. Nagłośnienie - za bardzo wyeksponowany bas gitary zagłuszał czasami zanadto Suzanne. "
19 czerwca 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Wojciech oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Maizga, majstersztyk. Poezja, humor, melancholia. Dwójka muzyków na scenie, i wystarczy... Piękne.. "
19 czerwca 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Bożena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super. Klimatyczny koncert i atmosfera .Wspaniała widownia. Urok pięknej sali koncertowej w sam raz na takie wydarzenie .Otula artystę ułatwia skupienie i odbiór widzowi . Gratuluję tej inwestycji. Byłam tu na drugim koncercie. Polecam artystkę i miejsce. "
8 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Felicja oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Drugi raz byłam na koncercie Sussane Vega. Mile spędzony czas w nowym miejscu. Wszystko: koncert, miejce zasługuje na 5 gwiazdek...."
8 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Było super, nagłosnienie bardzo dobre .Humory dopisywały, piękne otoczenie"
8 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Halina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Suzanne Vega to niesamowita artystka, nagłośnienie super. Można było usłyszeć każde słowo wyśpiewane ze sceny. Pierwszy raz byłam w Maneżu świetne miejsce. "
8 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Cezary oceniając napisał(a) dodatkowo:
"W Maneżu na koncercie byłem pierwszy raz i było SUPER. Koncert na oceniam 10 na 10. Suzanne zadziwia, jakby czas nie miał wpływu na jej głos i przekazywane emocje. Sala pod względem nagłośnienia i oświetlenia - bomba. Koncert w tym miejscu na prawdę warty polecenia. Będę śledził kolejne wydarzenia bo był to mój pierwszy koncert tam i na pewno nie ostatni. Gratulacje dla organizatorów."
8 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Jarosław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały, kameralny koncert. Suzanne Vega udowodniła, że jest mistrzynią ballad. Ciepły klimat Starego Maneżu. A gitarzysta towarzyszący wręcz rewelacyjny. Sam jeden grał, a słychać było cały zespół"
8 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert świetny, ale to była przecież Susan Vega ;) W dodatku towarzyszący jej gitarzysta grał rewelacyjnie - REWELACYJNIE! W sali bardzo dobra akustyka, ale nieco kiepska klimatyzacja, ale na szczęście odczuliśmy to dopiero pod koniec. "
8 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Co tu komentowac wystep gwiazdy. Rewelacja. Stary Manez tez jest świetnym miejscem. Bardzo udany wieczor. Uwagi: 1. Jedzenie i picie na widowni niepotrzebne 2. Widzowie pomimo znakow filmuja, glosno rozmawiają, razacy brak ogłady, szkoda bo trudno sie skupic. "