KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
IMPROfest - Festiwal Improwizacji

IMPROfest - Festiwal Improwizacji

Grupa AD HOC, W Gorącej Wodzie Kompani, No Potatoes, Improkracja, Klancyk, Improkracja, Mischief, Grzegorz Halama, Mariusz Kałamaga

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Zapraszamy na drugą edycję, jednego z pierwszych w Polsce (pierwszego w Krakowie), festiwalu improwizacji scenicznych - kabaretowych i teatralnych. Organizatorem ImproFestu jest Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej PAKA, a partnerem Województwo Małopolskie. Gościć będziemy grupy: W Gorącej Wodzie Kompani (Trójmiasto), Teatr Improwizowany Klancyk (Warszawa), No Potatoes (Lublin), Improkracja (Wrocław), SIEDEM RAZY JEDEN (Zielona Góra), a w roli gospodarza i współorganizatora wystąpi Grupa AD HOC (Kraków). Gościem specjalnym festiwalu będzie brytyjska grupa improwizacyjna - Mischief - Improvised Comedy Theatre, zdobywcy wielu nagród w dziedzinie improwizacji m.in. na festiwalu Fringe w Edynburgu. Widzowie na festiwalu będą mogli zobaczyć członków formacji kabaretowych takich jak: Limo, Jurki, Łowcy.B, Słuchajcie, Ciach, PUK; znanych i cenionych solistów m.in. Grzegorza Halamę, Mariusza Kałamagę, Adama Grzankę.W ciągu 3 dni odbędzie się około 12 koncertów o różnorodnych ciekawych formach, podczas których pojawi się ponad 50 artystów ze wszystkich stron Polski oraz z Wielkiej Brytanii. Festiwal odbędzie się w dniach 16.11 - 18.11.2012 r., w krakowskiej Rotundzie.
IMPROfest - Festiwal Improwizacji - filmy i grafiki
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
18 listopada 2012
Ocena: 5 na 5
pl
Rafał oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Genialna! Zarówno impreza jak i ta strona. Pozdrawiam i polecam! :)"
18 listopada 2012
Ocena: 5 na 5
pl
Anka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Organizacja, jak i występy były udane. Każdy mógł odnaleźć coś dla siebie, ponieważ repertuar był bardzo urozmaicony:)"
17 listopada 2012
Ocena: 5 na 5
pl
Kasia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo łatwy dostęp do biletów i rozpis aktualnych wydarzeń kulturalnych regionu. Strona prosta w obsłudze! Fantastyczna impreza, dobrze zorganizowana, kolejka do wejścia szybko rozładowana, polecam!!"
14 grudnia 2011
Ocena: 5 na 5
pl
Tomek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Idealne rozwiązanie. Bilet po kwadransie na mailu. Impreze tez trzeba bardzo pochwalic, choc nie wiem czy to miejsce na to;)"
9 grudnia 2011
Ocena: 5 na 5
pl
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Polecam wszystkim! Łatwość w zakupie biletów, super impreza, z chęcią bym jeszcze to powtórzyła."
7 grudnia 2011
Ocena: 5 na 5
pl
;) oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Do tej piątki to nawet plusa bym dodał."
7 grudnia 2011
Ocena: 5 na 5
pl
Edyta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Nie wiem czy to ma być komentarz do imprezy, czy do organizacji biletów, ale i to i to mi się podobało ;)"
7 grudnia 2011
Ocena: 5 na 5
pl
Grzegorz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo dobrze zorganizowane, bardzo udane"
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno