KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Mesajah i Enej

Mesajah i Enej

Mesajah i Enej

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Mesajah, a właściwie Manuel Rengifo Diaz - wokalista, autor tekstów, producent i kompozytor. W 2008 roku zdecydował się na rozpoczęcie solowej kariery, wydając swój pierwszy album "Ludzie Prości". Płyta zaskakiwała autorskimi interpretacjami reggae, dancehallu, dubu i hip-hopu. Album odniósł sukces, był sporym wydarzeniem na polskiej scenie reggae i cieszył się dużym zainteresowaniem mediów. Promował go utwór "Każdego dnia", który do dziś pozostaje wielkim przebojem znanym nie tylko fanom gatunku reggae. W lutym 2012 roku Mesajah wydał drugi solowy album pod tytułem "Jestem Stąd". Zarówno tytuł krążka, jak i cała jego tematyka nawiązują do problemu dyskryminacji ludzi o odmiennym kolorze skóry. Autor nawołuje do tolerancji i równości, niezależnie od pochodzenia, wyznania czy poglądów. Zespół ENEJ został założony w 2002 roku w Olsztynie przez braci Piotra i Pawła Sołoduchów oraz ich przyjaciela Łukasza Kojrysa (obecnego manegera zespołu.) Zainteresowania muzyką folkową, szczególnie ukraińską, źródło miały w pochodzeniu, korzeniach członków zespołu, właśnie ukraińskość, muzyka tradycyjna grana na ludowych instrumentach zdominowała pierwszy okres w jego historii. W międzyczasie dochodziło do wielu zmian personalnych, pojawiali się nowi muzycy, przybywało instrumentów, zmieniał się charakter wykonywanej muzyki, zespołowi coraz bliżej było do obrazu znanego szerokiej publiczności.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
19 lipca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Grzegorz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"transakcja przebiegła bardzo sprawnie. Polecam"
16 lipca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Ola oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Spotkanie z Manolem...jestem w siódmym niebie :) Świetny koncert mój Guru - Mesajah jak zawsze rewelacja, bez dyskusji :) Enej rozwalił scenę ;) Manolo najlepszy ♥♥ :) Super koncert, oby więcej!"
15 lipca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Marek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super koncert Mesajah i Enej. "
14 lipca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Cezary oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Nie byłem na lepszej imprezie. Enej rozwalił sale i poruszył wszystkich od dziecka po staruszków. Polecam."
14 lipca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Irena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jestem zadowolona z możliwości zakupu biletu przez internet. Niesamowite udogodnienie i oszczędność cennego czasu :)"
13 lipca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Jarosław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Pod względem artystycznym koncert bardzo udany. Ochrona i porządkowi kulturalni i profesjonalni. Mam jedną uwagę: płatne toalety na biletowalnym koncercie są nieporozumieniem. To jest opinia także innych osób z widowni. Reakcja Pań w toalecie była jednoznaczna: nie musi pan korzystać. Uważam, że organizator powinien ewentualnie doliczyć cenę toalety do biletu. Ogólne wrażenie z koncertu OK☺"
13 lipca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Oskar oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Cały koncert Mesajah na który byłem najbardziej nastawiony, był świetny. Ta masa pozytywnej energi i pare mądrych zdań która przepłynęła przez ludzi, coś pięknego. I sama możliwośc zamieniena słówka z samym Manolo to już wszystko czego trzeba do szczęścia :D"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno