KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Booze & Glory, The Analogs, Lazy Class

Booze & Glory, The Analogs, Lazy Class

Booze & Glory, The Analogs, Lazy Class

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.75</b> na 5
Średnia ocena: 4.75 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Booze & Glory to zespół, który zyskuje sobie coraz większą popularność nie tylko w Anglii, ale i na całym świecie. Ponad trzy miliony wyświetleń teledysku "London Skinhead Crew" w serwisie youtube.com nie może być przypadkiem. Za całym zamieszaniem stoi... Marek, Polak z Sosnowca, prywatnie zagorzały kibic West Hamu United. Tematu "Młotów" nie brakuje w tekstach zespołu. The Analogs - polska grupa grająca punk rock. Powstała w Szczecinie w roku 1995 z inicjatywy członków zespołu Dr. Cycos - Marka Adamowicza, Ziemowita Pawluka oraz Pawła Czekały. Zespół uważany jest za prekursorów muzyki street punk w Polsce i do dzisiaj plasuje się w czołówce sceny. Zespół zyskał popularność dzięki celnym i unikatowym tekstom Pawła Czekały. Zespół niejednokrotnie podkreślał swój antyfaszyzm m.in. poprzez umieszczenie swoich utworów na składankach Muzyka Przeciwko Rasizmowi i Class pride world wide vol.2 Lazy Class to streetpunkowy zespół z Warszawy, powstały w roku 2013. W roku 2014 wydana została ich debiutancka EP "Lepsze życie" na CD, później wydany jako 7 " wyinyl przez Rebellion Records. Od 1 EP, zespół gra koncerty w całej Polsce i innych krajach (Niemczech, Irlandii, Rosji, Białorusi, a wkrótce Austrii, Słowacji. Ostatnio, w 2015 Rebellion Records wydał ich mini-album "Piekło San Domingo" na 10" winylu i CD. Współpraca z polskim zespołem punkowym o nazwie Max Cady ma wkrótce nadejść.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
28 listopada 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Artur oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert ok. Jednak małe niedociągnięcia techniczne. Niemniej opłacało się przyjechać z południa Polski. "
17 listopada 2016
Ocena: 5 na 5
de
Knut oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Ein großartiges Konzert. Wir sind extra für Booze and Glory aus Berlin angereist und wurde nicht enttäuscht. Die Band hat auch die Ausfälle der Technik wunderbar überspielt. Auch die polnischen Vorbands könnten uns überzeugen. Die Location entsprach genau den Ansprüchen und das Publikum war ausgezeichnet. Danke an alle!"
16 listopada 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Jakub oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Miodzio! Booze & Glory fachowcy! Pewien niedosyt pozostawiają drobne niedociągnięcia organizacyjne. Pomimo tego zespoły nadrobiły dobrym graniem. Pozdrawiam uczestników!"
14 listopada 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Michał oceniając napisał(a) dodatkowo:
"zespoły na plus dobry zestaw ,klub trochę słabo z nagłośnieniem "
14 listopada 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Morfor oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Sam koncert pierwsza klasa, Booze&Glory zrobilo totalny rozpie*dol :) natomiast cala otoczka to tragedia, 4 razy problem z pradem, w tym raz na jakas godzinę to totalna porazka"
14 listopada 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Katarzyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super koncert, klimatyczne miejsce. "
13 listopada 2016
Ocena: 3 na 5
pl
Grzegorz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Analogs i B&G jak zwykle pokazali pełną profeskę. Wyrazy podziwu dla chłopaków, że pomimo tragicznej organizacji i obsługi technicznej wytrwali do końca i dali z siebie więcej niż można było w takich warunkach oczekiwać. Gratuluję cierpliwości obu kapelom, i jestem pełen podziwu. Co do klubu "Sen Pszczoły", w którym była impreza - totalna amatorszczyzna i kompletne nieporozumienie. Niestety opinie o klubie przeczytałem dopiero po imprezie... Zdecydowanie odradzam odwiedzanie tego miejsca."
13 listopada 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Grzegorz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo dobry kontakt z widownią , świetni ludzie . Jednym słowem R E W E L A C J A "
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno