KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Kingston VibeS

Kingston VibeS

Peter Ashbourn, Duane Stephenson, wokalistkę Gabriella Rehnovatia, Samuel Vivian

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Jamajskie wibracje dla Katowic prosto z Kingston. Dzięki współpracy Katowic i Jamajki w ramach Sieci Miast Kreatywnych UNESCO, na Urodziny Miasta odwiedzi nas grupa jamajskich muzyków na czele z Peterem Ashbournem, prawdziwym człowiekiem renesansu jamajskiej muzyki. Kompozytor, autor piosenek, dyrygent, aranżer, ale przede wszystkim niezrównany pianista. Za wkład w rozwój muzyki swojego kraju został nawet wyróżniony państwowym odznaczeniem. W Katowicach wystąpi ze swoim zespołem Ashes. Wiodącym głosem projektu będzie Duane Stephenson. Ten znany na scenie reggae od ponad 10 lat wokalista zaliczany jest do nurtu muzyki korzeni, a jego płyty trafiają regularnie na szczyty list przebojów magazynu Billboard. Muzyczny skład reprezentacji z karaibskiej wyspy zamyka jamajsko-włoski duet The King Stones, tworzony przez wokalistkę Gabriellę Rehnovatię oraz gitarzystę Samuele Viviana. Zapowiada się reggae w najlepszym wykonaniu z samej kolebki tego rozbujanego gatunku.
Kingston VibeS - filmy i grafiki
Foto #1 - Kingston VibeS
Foto #2
Foto #3
Foto #4
Foto #5
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
12 września 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"szybka i sprawna operacja, bardzo wygodny portal"
12 września 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Grzegorz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jestem bardzo zadowolony. Może nazwa portalu nie najlepsza (bilecik brzmi niepoważnie), ale zakup zajął mi kilka minut. Na innym portalu nie dało się tego zrobić. Jeśli będę miał możliwość to do was wrócę. Pozdrawiam"
12 września 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Anita oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny koncert wspaniała atmosfera"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno