KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Osiecka - Krajewski - Grochowicz

Osiecka - Krajewski - Grochowicz

Agnieszka Grochowicz

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.5</b> na 5
Średnia ocena: 4.5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Z okazji rocznicy 80. urodzin Agnieszki Osieckiej, Dwór Artusa zaprasza na niezwykła podróż po jej twórczości, w którą zaprosi nas utalentowana wokalistka Agnieszka Grochowicz. Artystka postanowiła zmierzyć się z klasycznymi kompozycjami, jakie stworzył do słów Osieckiej wybitny twórca, Seweryn Krajewski. Projekt OSIECKA-KRAJEWSKI-GROCHOWICZ to spotkanie krakowskiej poetki, wokalistki i aktorki Agnieszki Grochowicz z dorobkiem jednego z najbardziej twórczych i wzruszających duetów w historii polskiej piosenki. A to wszystko w nowych, wysmakowanych aranżacjach z pogranicza jazzu i muzyki rozrywkowej autorstwa znakomitych muzyków jazzowych różnych pokoleń - Antoniego Dębskiego, Dawida Rudnickiego oraz Damiana Niewińskiego. W projekcie znajdziemy zarówno piosenki znane szerokiej publiczności takie jak np. Kołysanka dla Okruszka czy Uciekaj moje serce jak i te mniej znane będące niejednokrotnie interesującym odkryciem dla słuchacza. Agnieszka Grochowicz - wokalistka, autorka tekstów piosenek współpracująca z czołówką polskich kompozytorów piosenki: m.in. Zygmuntem Koniecznym, Andrzejem Zaryckim, Ewą Kornecką, Jerzym Derflem, Mirkiem Czyżykiewiczem, Hadrianem Tabęckim, Januszem Grzywaczem. Koncertowała w Radio Kraków, Piwnicy pod Baranami, w Teatrze im. Juliusza Słowackiego, Operze Krakowskiej i wielu innych scenach w całej Polsce. Przez wiele lat była członkiem zespołu krakowskiej piwnicy artystycznej Loch Camelot. Współpracuje z Piwnicą pod Baranami. Słyszałem recital Agnieszki Grochowicz i uważam, że jest to jedna z najlepszych wokalistek w Polsce; wszechstronnie muzykalna i znakomicie interpretująca śpiewany tekst. Jej występ jest niezapomnianą kreacją artystyczną. Agnieszka dodatkowo wyróżnia się tym, że jest autorką wszystkich wykonywanych przez siebie tekstów wysokiej próby literackiej, a także bardzo interesującej muzyki do niektórych ze swoich piosenek. Gorąco polecam.
Osiecka - Krajewski - Grochowicz - filmy i grafiki
Foto #1 - Osiecka - Krajewski - Grochowicz
Foto #2
Foto #3
Foto #4
Foto #5
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
13 września 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Benedykt oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo ciekawe interpretacje w wykonaniu Pani Grochowicz. Do tego rewelacyjny zespół : pianino, gitara basowa i perkusja-super muzycy."
12 września 2016
Ocena: 4 na 5
pl
Zbigniew oceniając napisał(a) dodatkowo:
"fajny koncert"
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno