KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Anna Treter

Anna Treter

Anna Treter

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Anna Treter - wokalistka, autorka, kompozytorka, znana m.in. z zespołu "Pod Budą". Nagrała z tym zespołem kilkanaście płyt, mających dziś status platynowych. Kilkanaście lat temu równolegle rozpoczęła działalność solową. W 2003 r. ukazała się pierwsza płyta Anny Treter zatytułowana "Na południe". Album spotkał się ze sporym entuzjazmem, artystka zyskała wielu nowych fanów. Zagrała wiele koncertów, tym razem w roli frontmenki. Po upływie dwóch lat wydała kolejną płytę: "Może tak, może nie". W listopadzie 2006 r. ukazała się trzecia solowa, a pierwsza koncertowa płyta pt. "Bez retuszu", czwarta autorska produkcja, zatytułowana "Wielki Wiatr"ukazała się w 2012 r. Anna Treter utworzyła także w Krakowie "Fundację Piosenkarnia Anny Treter". Koronnym wydarzeniem w ramach tej działalności, na którym występują gwiazdy estrady wraz z młodymi adeptami, jest Festiwal Twórczości Korowód - który wpisał się już na stałe w życie kulturalne miasta. Za tę działalność została nagrodzona tytułem Krakowianki roku. Koncert w Andrychowie będzie miał charakter przekrojowy. Znajdą się utwory rytmiczne, żywiołowe, a także nastrojowe ballady, zarówno utwory z poprzednich płyt, jak i premierowe wykonania piosenek, które ukazały się na najnowszym wydawnictwie. Znajdzie się także miejsce na piosenki z repertuaru zespołu Pod Budą oraz napisane przez m.in. przez Andrzeja Poniedzielskiego specjalnie dla Anny Treter. Utwory pełne ciepła oraz opisujące otaczający świat widziany oczyma artystki. Annie Treter towarzyszyć będzie zespół pięciu znakomitych muzyków: Wojciech Bobrowski - gitary basowe, Tomasz Hernik - akordeon, puzon, Jan Hnatowicz - gitary, Artur Malik -perkusja, Adam Niedzielin - instrumenty klawiszowe. Będzie to niezapomniana muzyczna uczta.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
2 października 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Krzysztof oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Znakomity prowadzący, profesjonalna Pani Anna, ale muzyka zbyt głośna, zagłuszyła nawet Panią Hankę. "
2 października 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Barbara oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Gorąco polecam zakup biletów przez witrynę "kupbilecik",szybko sprawnie bez żadnych problemów. Koncert Anny Treter bardzo mi się podobał."
2 października 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Grzegorz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Fantastyczna impreza, rewelacja, polecam !"
27 listopada 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Jacek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo dobry koncert."
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno