KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Sylwestrowa Gala z Humorem i Szampanem

Sylwestrowa Gala z Humorem i Szampanem

Międzynarodowa Grupa Operowa SONIRI ENSEMBLE

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>3.83</b> na 5
Średnia ocena: 3.83 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
SYLWESTROWA GALA Z HUMOREM I SZAMPANEM VIVA AMERICA! Największe przeboje opery, operetki, musicalu i muzyki filmowej. Międzynarodowa Grupa Operowa SONIRI ENSEMBLE Wystąpi zespół artystów operowych z Wiednia, Pragi i Wrocławia. Jego członkowie aktywnie występują na ważnych scenach Europy, takich jak NárodníDivadlow Pradze, Opera Kameralna w Warszawie, Opera i Filharmonia Podlaska, Opera na Zamku w Szczecinie, Piccola Opera w Wiedniu i wielu innych. Są ponadto laureatami zagranicznych konkursów wokalnych. Międzynarodowa Grupa Operowa Sonori Ensemble, działająca dotychczas jako Grupa Operowa Sonotrio, istnieje od marca 2012 roku i ma już w swoim dorobku około 100 koncertów w kraju i zagranicą. Czeka nas niepowtarzalny wieczór pełen największych amerykańskich przebojów musicalowych i filmowych. Projekt prezentujący piosenki, duety i sceny, które na stałe weszły do kanonu teatru muzycznego. Artyści Sonorizapewnią emocjonującą podróż prezentując w bogatej harmonii głosów muzykę takich mistrzów gatunku jak Gershwin, Bernstein, Webber i wielu innych. Nie zabraknie także najpiękniejszych standardów szklanego ekranu. "Porgy and Bess", "West Side Story", "My Fair Lady", "Hello Dolly", "Evita", "Upiór w Operze" i wiele innych ponadczasowych tytułów zebranych w wyjątkowy, emocjonujący wieczór sylwestrowo-muzyczny!!!
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
7 stycznia 2017
Ocena: 1 na 5
pl
Dariusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"nuda nie nadająca się na sylwestra poprostu antonim humoru"
2 stycznia 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Marta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"To była piękna noc ,polecam takie spędzanie Sylwestra -niezapomniana uczta dla ducha"
1 stycznia 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Wanda oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super impreza .Wysoki poziom artystyczny. Warto było. Prosimy o taki poziom imprezy na następny rok. Pozdrawiamy"
1 stycznia 2017
Ocena: 4 na 5
pl
Teresa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert spełnił oczekiwania. Być może dobór utworów mógł być bardziej przemyślany.Podsumowując jesteśmy zadowoleni z udziału w tym wydarzeniu TK"
1 stycznia 2017
Ocena: 3 na 5
pl
Grzegorz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Tylnej części ciała nie urywa. Pośród wielu dobrych tyle samo przeciętnych wykonań. "
1 stycznia 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Elżbieta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jestem pod ogromnym wrażeniem!!!"
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno