Tribute to George Michael

Tribute to George Michael

1
wydarzenie
122
dostępnych biletów
4.78
4,78 » 
średnia ocena klientów
w skali od 1 do 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
Tribute to George Michael to wyjątkowy i jeden z pierwszych koncertów stworzonych dla uczczenia pamięci zmarłego przed kilkoma tygodniami George'a Micheala - genialnego, charyzmatycznego wokalisty o imponującym dorobku muzycznym. Podczas koncertu będzie można usłyszeć największe przeboje artysty w fenomenalnych aranżacjach symfonicznych, wykonanych przez wybitnych muzyków i przy udziale młodych, wrażliwych i bardzo utalentowanych solistów polskiej sceny muzycznej, znanych między innymi z takich programów jak The Voice of Poland, Bitwa na głosy czy Mam talent. Usłyszymy zarówno utwory George'a z czasów zespołu Wham! ("Careless Whisper) jak i późniejszej solowej twórczości artysty ("Freedom", "Faith", "Let her down easy", "I can't make you love me", "Jesus to a Child", "Everything She Wants", "Father Figure"). Nie zabraknie również utworów, które artysta wykonywał w duetach z wybitnymi wokalistkami- Arethą Franklin i Whitey Houston ("I Knew You Were Waiting", "If I told you that"). Ale ten koncert to nie tylko utwory George'a. W nawiązaniu do korzeni artysty, a więc cypryjskiego pochodzenia ojca George'a, w koncercie zabrzmi słynny utwór grecki Zorba. Z kolei hebrajskie korzenie matki artysty zaakcentowane zostaną przedstawieniem charyzmatycznej muzyki krezmerskiej. George Micheal to ikona popu, z pikantnym życiem osobistym ale też człowiek o gołębim sercu, zaangażowany w polityczne problemy współczesnego świata i wiele charytatywnych inicjatyw. Powyższe oblicza artysty przedstawione zostaną widzom na multimedialnych wizualizacjach towarzyszących koncertowi. Zapraszamy na wieczór pełen wspomnień tego wybitnego artysty.
12 maja 2017
godz. 20:30
Kraków w Kijów Centrum
› TRIBUTE TO GEORGE MICHEAL
ceny: od 80 do 140 PLN
dostępnych: 122 szt.
Komentarze i oceny klientów o Tribute to George Michael
Imię uczestnika wydarzenia:
Numer zamówienia:
Adres mailowy:
Liczba przyznanych gwiazdek:
Komentarz dla tego artysty (minimum 1-2 zdania):
Po każdym zakończonym wydarzeniu zachęcamy wszystkich naszych klientów do wystawienia komentarza. Aby wystawić nowy komentarz należy przyznać odpowiednią ilość gwiazdek oraz uzupełnić wszystkie pola w powyższym formularzu. Adres e-mail oraz numer zamówienia nie zostaną opublikowane i służą tylko do weryfikacji czy osoba zgłaszająca komentarz była naszym klientem (należy podać takie same dane jak przy zamówieniu). Wszystkie komentarze przed publikacją podlegają weryfikacji, dlatego prosimy o merytoryczne wpisy.

25 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5
Żaneta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert fajny, ale tylko dzięki wykonawcy ! Panie choć z pięknymi głosami nie bardzo oddawały klimat Georga. Nie wiadomo skąd i dlaczego pan właściciel Baszta Nieruchomości zrobił sobie urodziny ? Cześć gości ubrana bankietowo, a reszta (pewnie tylko ta która kupiła bilety) już tak elegancko nie wyglądała. Czuło się przez to dystans i zostaliśmy postawieni w niekonfortowej sytuacji. Jeśli ten pan chciał wyprawić sobie urodziny mógł nie wcinać się na koncert Georga bo to dla niego tam przyszłyśmy"

24 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5
Alicja oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert udany. Dziwne, że aż tyle miejsc było pustych. Moje uwagi to: za dużo basów, a za mało instrumentalu oraz brak prowadzącego, co powodowało ciszę (dziury) między utworami, które można było wyeliminować zapowiedzią utworu, komentarzem prowadzącego. Brawo dla Pani Marty za utwór "speening the wheel" - tym powaliła na kolana, brawo!!"

24 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5
Iwona oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Pomysł koncertu bardzo dobry. Trochę zabrakło profesjonalizmu wykonawcom. Jak dla mnie sala, w której odbył się koncert za słaba jak na tego typu wydarzenie. Pomimo tego wieczór wspaniały a wspomnienia zostaną na długo. "

24 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5
Dorota oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert wspaniały! Jestem mega zadowolona ! Miejsce super. Atmosfera świetna!"

24 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5
Piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wszystko OK. Impreza spełniła moje oczekiwania."

23 kwietnia 2017
Ocena: 3 na 5
AGNIESZKA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Sam pomysł koncertu był świetny, wokalista był cudny :) ale mam kilka uwag. 1. MAŁA SCENA - artyści "wchodzili" na dyrygenta. 2. NAGŁOŚNIENIE - Orkiestra była za głośna, artyści musieli się przedzierać przez dźwięki i czasami nie można było ich usłyszeć. 3. BISY - brak bisów, rozgrzano publikę 2kawałkami za pomocą wspólnego śpiewania, po czym zakończono imprezę... 4. ORKIESTRA - artyści się przedstawili i zapomnieli wspomnieć co to za orkiestra. Dyrygent nawet się nie uklonił, tylko wyszedł."

22 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5
Krzysztof oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Polecam. Ekspresowy zakup biletu bez konieczności stania w kolejkach. Super. Następnym razem również skorzystam."

22 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert udany!"

22 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5
ANITA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Krótko: Michał, za mało Ciebie. Masz kawał fantastycznego, czystego głosu. Obudziłeś we mnie wszystkie tęsknoty. Wzruszyłeś do łez. Dziękuję Wam wszystkim."

KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. zamknij