KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Eleni

Eleni

Eleni

kategoria
1
wydarzenie
Średnia ocena: <b>4.97</b> na 5
Średnia ocena: 4.97 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Eleni - jedna z najpopularniejszych w Polsce piosenkarek - urodziła się w 1956 roku w Bielawie koło Wrocławia. Z muzyka zetknęła się się w dzieciństwie, gdyż pochodzi z rodziny o tradycjach artystycznych. Już w szkole średniej uczestniczyła aktywnie w życiu kulturalnym jako solistka zespołu "Ballada"Po egzaminie maturalnym w 1975 roku została zaangażowana do profesjonalnego zespołu Prometheus działającego przy Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART w Sopocie. Jako solistka równolegle z występami na estradzie dokonywała nagrań radiowych i brała udział w licznych programach telewizyjnych. Pierwszą płytę długogrającą - "Po słonecznej stronie życia" nagrała z zespołem Prometheus w 1977 roku. w następnych latach ukazały się jej kolejne płyty długogrające: "Moja miłość" , "Buzuki disco", " Ty jak niebo, ja - jak obłok", "Lovers", "Grecja raz jeszcze", "Morze snu", "Muzyka Twoje imię ma", "Miłość jak wino", "Wakacyjny flirt" , "Moje Credo", "Nic miłości nie pokona" oraz "Kolędy Polskie". Za większość z powyższych pozycji Eleni otrzymała "Złote Płyty". Obecnie Eleni występuje ze swoim zespołem pod kierownictwem Kostasa Dzokasa. Aktualnie Eleni związana jest z firmą fonograficzną HELLENIC, która to wznowiła niemalże całą dyskografię Eleni na kasetach i płytach CD. Najnowsza płyta artystki pt. "Coś z Odysa" jest już dostępna można ja nabyć również w wydawnictwie hellenic.
7 kwietnia 2018
godz. 17:00

ELENI - Galowy Koncert

Ceny biletów:
80 PLN
Eleni - filmy i grafiki
Foto #1 - Eleni
Foto #2 - Eleni
Foto #3 - Eleni
Foto #4 - Eleni
Foto #5 - Eleni
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
4 marca 2018
Ocena: 5 na 5
pl
krzysztof oceniając napisał(a) dodatkowo:
"polecam kupiłem bilety dla siostry wszystko sprawnie i szybko poszło "
2 marca 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Stanisław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert będący okazją wspomnień z przeszłości. Eleni jak dawniej ma piękny głos, wykonuje melodyjne, proste i wzruszające piosenki. Super."
1 marca 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert Eleni był grą na naszych emocjach. Moja mama, z którą byłam na koncercie osobiście znała rodzinę Eleni. W latach 50 mieszkała w Bielawie, ja też tam się urodziłam. Dziękujemy za wspomnienia przy pięknej muzyce i piosenkach. Pozdrawiam."
1 marca 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Renata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Kupilysmy z siostra bilety rodzicom na koncert Eleni ,byli bardzo zadowoleni ,a więc i ja jestem szczęśliwa z tego powodu ,polecam :)"
28 lutego 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Stanisław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniałe, niemalże dwie godziny,zleciały jak chwila.Eleni to wspaniała,ładna kobieta i artystka która wraz ze swoim zespołem tworzy bajeczny występ.Do tego dobrze zorganizowana obsługa szatni.Znakomicie !!"
28 lutego 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Marta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Biety kupiłam na prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka - jak się okazało trafiony w 100%, Rodzice wrócili zadowoleni i szczęśliwi - spędzili miły wieczór"
28 lutego 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Halina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bilety jako prezent dla rodziców okazały się świetnym pomysłem. Fantastyczny, pełen profesjonalizmu koncert. Cały czas opowiadają i wzdychają z zachwytu nad talentem Pani Eleni i całej oprawy. Nawet tata twardziel się popłakał. Polecam :)"
27 lutego 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Wiesława oceniając napisał(a) dodatkowo:
"SUPER!!! Jestem bardzo zadowolona i dziękuję za wspaniały wieczór."
27 lutego 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękny koncert"
27 lutego 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Krystyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wapaniały koncert.Piękne melodie,proste i wzruszające teksty o życiu. To wspaniała okazja do wspomnień , powrotu do przeszłości.Wspomnienie koncertu będzie mi towarzyszyć jeszcze długo.Pozdrawiam Eleni i jej zespół."
27 lutego 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Kinga oceniając napisał(a) dodatkowo:
"ślicznie dziękujemy za przeżyte wspaniałe chwile, było cudownie...niedosyt tylko z powodu braku możliwości zakupu po koncercie najnowszej płyty, ale cóż widocznie taka wola była Eleni. Brawo dla gospodarzy, którzy umożliwili mi swobodne siedzenie na dostawianym krzesełku, gdyż jestem po niedawno przebytej operacji kolana i ciężko było siąść ze wszystkimi, a tak mogłam się cieszyć wygodą. "
27 lutego 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Kazimierz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"przepiękny koncert. Pani Eleni zachwycająca - sposób prezentacji, głos,uśmiech. To jest klasa."
27 lutego 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"niezwykła atmosfera, wzruszające momenty. Pięknie dziękuję za cudowny wieczór."
26 lutego 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rodzice dla których kupiłam bilety na koncert są bardzo zadowoleni, pełni podziwu, szacunku i wzruszenia przebojami Pani Eleni , SUPER"
26 lutego 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Lech oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super,jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni"