KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
R.A.U Człowiek Orkiestra

R.A.U Człowiek Orkiestra

Tomasz Rałowski

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Muzyką zajmuje się od 15 lat. Ma na swoim koncie współprace z takimi artystami jak: Ten Typ Mes, Eldo, Onar czy Natalia Nykiel. Ma na swoim koncie również dziesiątki realizacji telewizyjnych oraz reklamowych. Jego produkcje cechują się nowoczesnym i charakterystycznym brzmieniem wywołującym efekt typu "WOW" oraz "REPEAT". Jego styl muzyczny jest bardzo rozpoznawalny, a warstwa liryczna jest pełna luźnych spostrzeżeń, autoironii, humoru jak również poważnych refleksji. RAU w swoich utworach łączy te dwie strony muzyki w sposób minimalistyczny, na pozór prosty, przejrzysty, a zarazem enigmatyczny i eklektyczny. Na scenie jest podobnie, odbiega od klasycznej formuły grania koncertów, przeplatając je live'actami - ONE MAN SHOW. Jak sam mówi - Idzie swoją ścieżką - i to słychać od razu. Jego debiutancki album ukazał się 13 maja, nakładem niezależnej wytwórni Alkopoligamia.com debiutując na 14 miejscu na OliS zebrał pozytywne recenzje. Koncert premierowy odbył się na prestiżowym festiwalu Red Bull Music Academy Warsaw Weekender.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
8 marca 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Szymon oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wszystko było na najwyższym poziomie "
6 marca 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Emilia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Było fantastycznie!, RAU nie zawiódł! Szkoda tylko, ze tak krótko ... "
6 marca 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Jakub oceniając napisał(a) dodatkowo:
"SZTOS! Bardzo ciekawe przeżycie dla mnie i żony."
5 marca 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Ewelina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wszystko ekstra, fantastycznie. PS. Nie drukujcie biletów, przecież wystarczy pokazać je na ekranie smartfona. Oszczędzaj papier! :*"
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno