KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Miuosh i przyjaciele

Miuosh i przyjaciele

Fuck the People, The Party is Over, Hengelo, Miuosh x FDG Orkiestra

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Miuosh, FDG Orkiestra i przyjaciele dla Krystiana Jabłońskiego W niedzielę 30 kwietnia na scenie Miasta Ogrodów (dawne Centrum Kultury Katowice) wielka mobilizacja świetnych artystów na rzecz wyjątkowego człowieka - Krystiana Jabłońskiego Katowiczanin, z zawodu dekarz. Ojciec małego Kajtka. Czujny na przypadki łamania prawa. Zasłynął pościgiem za pijanym kierowcą oraz sprawcą napadu, pomocą osobom poszkodowanym w pożarach i wypadkach samochodowych i ofiarom kradzieży. W wyniku niefortunnego wypadku uszkodził rdzeń kręgowy. Stracił władzę w rękach i nogach. Jest sparaliżowany od barków w dół. Pan Krystian pomagał innym, teraz sam potrzebuje pomocy. Marcin Krupa, Prezydent Miasta Katowice, zaprasza na koncert charytatywny, z którego dochód trafi do katowickiego bohatera. Gwiazdą wieczoru 30 kwietnia będzie katowicki raper Miuosh. Od 15 lat porywa siłą swoich tekstów i mocą muzyki. Utwory takie jak "Nie mamy skrzydeł" należą już do kanonu polskiego hiphopu. Koncertem z Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia udowodnił, że nie straszne mu żadne gatunkowe granice. Rok temu nieprzebrany tłum fanów śpiewał jego piosenki podczas koncertu w Strefie Kultury, którym Miuosh świętował 15 lat na scenie. Na tym koncercie towarzyszyła mu też FDG Orkiestra - potężny instrumentalny skład złożony z gitarzystów, sekcji dętej (trąbka i puzon), perkusjonaliów, a nawet kontrabasu. Do tego chórki i wspierający wokal Bartosza "Booryza" Boryckiego. FDG Orkiestrę i jej aranże utworów Miuosha usłyszymy też na scenie Miasta Ogrodów. Wcześniej zagrają tam trzy młode, ale już dobrze rozpoznawalne zespoły katowickie - bluesowy Fuck the People, elektroniczny The Party is Over i gitarowe Hengelo. O godz. 20.15 aukcja cennych pamiątek przekazanych przez znanych artystów, a zaraz potem koncert Miuosh x FDG Orkiestra.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
12 maja 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Marta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Miuosh z FTG jak zawsze koncertowo świetny!!!"
8 maja 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Karolina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny i profesjonalny koncert :)"
1 maja 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Grzegorz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super wydarzenie, szczytny cel, świetni artyści oraz atmosfera :) Z przyjemnością wybiorę sie na podobne. Pozdrawiam gorąco :) "
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno