KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
XV KONCERT CHARYTATYWNY 2017 - Sylwia Grzeszczak i Zakopower

XV KONCERT CHARYTATYWNY 2017 - Sylwia Grzeszczak i Zakopower

Sylwia Grzeszczak i Zakopower

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.84</b> na 5
Średnia ocena: 4.84 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
To będzie muzyczna uczta - folkowa ,,dusza'' Zakopowerowi udało się przebić do świadomości odbiorców, udowadniając, że moda na mieszankę folku góralskiego i nowoczesnej muzyki nie minęła. Grupa Zakopower powstała z inicjatywy pochodzącego z Zakopanego wokalisty i skrzypka Sebastiana Karpiela-Bułecki. Do współpracy zaprosił on swoich przyjaciół, którzy od lat grali tradycyjną muzykę góralską - Bartka Kudasika, Wojtka Topę, Józka Chyca-Scepona. Skład działającego od 2005 roku Zakopower uzupełniają: Piotr Rychlec, Tomasz Krawczyk, Michał Trąbski i Łukasz Moskal. Wszyscy mają bogate doświadczenia muzyczne, zdobywane zarówno na rozmaitych imprezach folklorystycznych, jak również dzięki współpracy ze Zbigniewem Namysłowskim, Wojciechem Waglewskim, Zbigniewem Preisnerem czy Anną Tretter. Brali udział w nagraniach płyt Kayah i Bregović oraz Kolęd Pospieszalskich. ZESPÓL ZAKOPOWER to folkowa "dusza", obleczona rockowym "ciałem". Z jednej strony jest wierny korzeniom, z drugiej chętnie absorbujący współczesne muzyczne nurty i tradycyjne folkowe instrumentarium pięknie równoważący groźnym pomrukiem gitary, mocnym uderzeniem rockowej sekcji rytmicznej czy jazzowymi dęciakami. Cichym bohaterem tego zespołu jest Mateusz Pospieszalski, kompozytor i producent nagrań Zakopower, a twarzą i niepodrabialnym głosem Sebastian Karpiel-Bułecka. Na ten duet nie ma mocnych. Zespół ma tysiące wiernych fanów, dzięki którym regularnie grywa około 100 koncertów rocznie. Sylwia Grzeszczak-najbardziej przebojowa wokalistka !!!!! Sylwia Grzeszczak - polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów. Wokalistka wydała dotychczas cztery albumy studyjne. Sylwia Grzeszczak zadebiutowała na rynku muzycznym w 2008 albumem Ona i on, nagranym z raperem Liberem. Trzy lata później ukazał się jej pierwszy solowy album zatytułowany Sen o przyszłości. Płyta znalazła się na 1. miejscu na oficjalnej polskiej listy sprzedaży i pokryła się potrójną platyną. W 2013 wydała płytę Komponując siebie, której za sprzedaż przyznano certyfikat potrójnie platynowej płyty. W 2014r. na gali Eska Music Awards, Sylwia Grzeszczak otrzymała siódmą w swojej karierze statuetkę, pobijając tym samym rekord na największą liczbę zdobytych nagród. W międzyczasie artystka skomponowała muzykę do filmu ,,7 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Promuje go singiel "7 rzeczy" wykonywany przez Libera i Mateusza Ziółko. Kompozycja Grzeszczak w krótkim czasie stała się hitem radiowym Po upływie kolejnych dwóch lat wydała trzecią solową płytę ,,Tamta dziewczyna", która uzyskała status podwójnie platynowej płyty. Jest to najczęściej grany utwór w polskich rozgłośniach radiowych. Natomiast teledysk do przeboju ,,Tamta dziewczyna"- 3 tygodnie po premierze osiągnął ponad 16 milionów odtworzeń !!!!
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
7 września 2017
Ocena: 4 na 5
pl
Karolina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Podzielam zdanie Sławomira i Leszka w kwestii opóźnienia czasu rozpoczęcia koncertu... Sam koncert bardzo udany. Oboje wokaliści SUPER, mimo odmiennych temperamentów. Brawo też dla instrumentalistów, bo przecież bez nich koncert nie byłby taki sam."
6 września 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Mariusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wszystko bez zastrzeżeń. "
6 września 2017
Ocena: 4 na 5
pl
Grzegorz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert super, mimo opóznienia"
6 września 2017
Ocena: 5 na 5
pl
robert oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super impreza. Przednia zabawa"
5 września 2017
Ocena: 5 na 5
pl
monika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bez problemu począwszy od zakupu biletów, poprzez mega koncert aż do opuszczenia Amfiteatru."
4 września 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zakup biletów prosty, bezproblemowy. Warto dopłacić za bilet VIP. Osobne, oznaczone wejście. Koncert SUPER. Pozytywna energia. Rockowe brzmienie Sylwii pozytywnie zaskoczyło. Zakopower...czystej postaci Power :)"
4 września 2017
Ocena: 4 na 5
pl
Barbara oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert super fajny!!!"
4 września 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Przemyslaw oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Sylwia dała mega koncert. C do Zakopawer to nie moje klimaty do końca, ale też było nieźle. Prowadzenie tylko kiepskie ale może to też kwestia scenicznego obycia. Było ok. "
4 września 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jak zwykle na Kadzielni atmosfera świetna. Sylwia Grzeszczak cudowna."
4 września 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Magdalena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bilety kupione szybko i bez żadnych niespodzianek. Podczas koncertu nie było problemów z wejściem z wydrukowanym biletem. Polecam."
3 września 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Leszek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wszystko OK - tylko koncert zaczal sie z prawie 30 minutowym opoznieniem :( "
3 września 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Sławomir oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Fatalna organizacja. Nie wiem tylko czy to artystka ma w głębokim "poważaniu" swoją publiczność i może się dowolnie spóźnić, czy po prostu organizator sobie z tym nie poradził."
3 września 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Krzysztof oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Witam .IMPREZA POD KAZDYM WZGLĘDEM UDANA .JESTEŚMY ZADOWOLENI. DO NASTEPNEGO RAZU .PODRAWIAMY. "
3 września 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Jarosław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super zabawa, my i dzieciaki w niebo wzięte. Szczególnie występ Sylwii Grzeszczak rewelacja!"
3 września 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Ewelina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Transakcja przebiegła pozytywnie"
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno