KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Było... nie minęło - Spotkanie z historią

Było... nie minęło - Spotkanie z historią

grupy rekonstrukcyjne, historycy, fascynaci

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Historia to nuda? Udowodnimy Ci, że może być zupełnie inaczej. Zapraszamy na drugą edycję "Było...nie minęło"- Spotkanie z historią. W tym roku wydarzenie pod hasłem "HISTORIA - TO LUBIĘ!" przyjmie formę interaktywną, a dzięki barwnym opowieściom, prezentacjom i inscenizacjom uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję, aby dotknąć, poczuć i zrozumieć historię. W programie znajdą się m.in: spotkanie autorskie z Adamem Sikorskim i ekipą programu "Było...nie minęło", prezentacja broni i zabytkowych pojazdów militarnych, wystawa modelarstwa, giełda kolekcjonerów, targi książki, sprzętu i odzieży militarnej, pokazy umundurowania i wyposażenia żołnierskiego, rekonstrukcje historyczne, pokazy walki rycerskiej, wystawy tematyczne, lekcje edukacyjne oraz debaty historyczne, jako próba poszerzenia i pogłębienia wiedzy, jak również zainteresowania młodzieży żywotnymi problemami związanymi z historią Polski ( zakres historyczny: od średniowiecza po XX wiek ).
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
28 października 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Przemysław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zgadzam się z kolegą Piotrem, w niedziele impreza była zostawiona sama sobie. Nie mniej jednak polecam każdemu, super wydarzenie, super ludzie z zajawką chętni każdemu z osobna wyjaśnić z czym przyjechali ;)"
25 października 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo dobra impreza. Jeśli mógłbym coś doradzić to więcej prelekcji i wykładów tak jak to było w zeszłym roku. W tym roku w Niedzielę impreza była troszkę zostawiona sama sobie. Więcej Pana Adama i pana Roberta! W przyszłym roku melduję się obowiązkowo."
25 października 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo dobra impreza. Troszkę za mało pana Adama i pana Roberta w porównaniu z zeszłym rokiem ale ogólnie ok. Czekam na przyszłoroczną edycję, na pewno będę."
23 października 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Było bardzo klimatycznie, ładny przekrój przez epoki"
23 października 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Krzysztof oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo fajnie i klimatycznie. Polecam :)"
23 października 2017
Ocena: 5 na 5
pl
KAMIL oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Było ok ;)"
23 października 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Renata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Byłam na tej imprezie z synem - fascynatem militariów. Jak najbardziej był zadowolony. Na następną imprezę już się wybiera."
22 października 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Justyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Kupiłam wejściówki w prezencie dla męża - zakręconego na punkcie najnowszej historii ,strzelectwa sportowego, motoryzacji i modelarstwa. Wszystko to w jednym miejscu i tak doskonale przygotowane przekroczyło jego wyobrażenia i sprawiło, że dziękował mi za to jeszcze długo potem ;) Mnie zachwyciły stylizacje z epok i mnóstwo książek. Żałowaliśmy tylko, że nie wzięliśmy ze sobą dzieci, bo one również znalazłyby coś dla siebie. Dodatkowy plus za możliwość skorzystania z tradycyjnego jadła:) Polecam"
22 października 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Robert oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super impreza. Polecam !"
22 października 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"To było bardzo ciekawe spotkanie z historią - była możliwość jej zobaczenia, posłuchania, a nawet dotknięcia. Mimo, że nie jestem pasjonatem historii to bardzo mi się podobało :)"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno