KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Cud Medyczny w Wilkowyjach

Cud Medyczny w Wilkowyjach

Wojciech Wysocki, Beata Olga Kowalska, Sylwester Maciejewski, Bogdan Kalus

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.47</b> na 5
Średnia ocena: 4.47 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Ze spektaklu Cud medyczny w Wilkowyjach dowiemy się jak wygląda sytuacja w przychodni prowadzonej przez Wezóła. Przyjrzymy się lekarzowi pesymiście, którego wiara w medycynę znalazła się na poziomie zerowym z wyraźną tendencją spadkową. Będziemy uczestniczyć w bardzo ekspresyjnych potyczkach słownych pomiędzy zrezygnowanym doktorem (Wojciech Wysocki) i jego żoną Dorotą (Beata Olga Kowalska) jak i zmierzymy się z nieoczekiwanymi żądaniami dwójki smakoszy mamrota - Tadeusza Hadziuka (Bogdan Kalus) i Macieja Solejuka (Sylwester Maciejewski). Usłyszymy tutaj również, niemalże naukowe (chociaż nie pozbawione dowcipu), refleksje na temat efektów długotrwałego spożywania alkoholu czy też kilka wskazówek na temat tego, jak dożyć sędziwego wieku w zdrowiu i szczęściu. Pośmiejemy się wspólnie z niechęci niektórych osobników gatunku ludzkiego do uczciwej pracy jak i "z uśmiechem na twarzy" przeanalizujemy wspólnie po raz kolejny niewesołą sytuację stanu polskiej służby zdrowia. Zabawna, lekka i nie pozbawiona refleks i opowieść zaspokoi na pewno nie tylko potrzeby wiernych fanów serialu, ale również każdego teatromana, który lubi się pośmiać z mentalności naszego narodu.
Cud Medyczny w Wilkowyjach - filmy i grafiki
Foto #1 - Cud Medyczny w Wilkowyjach
Foto #2
Foto #3 - Cud Medyczny w Wilkowyjach
Foto #4
Foto #5
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
9 lutego 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Spektakl zabawny .Bardzo szybko zleciał mi czas.Artyści świetni choć tematyka mocno naciągana nie mniej jednak celna.Ukłony dla "ludzi ze Szczecina" tworzących "Ranczo""
1 grudnia 2014
Ocena: 5 na 5
pl
Weronika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo mi sie podobało."
25 listopada 2014
Ocena: 3 na 5
pl
Mariusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zgadzam się z Asia. W "miarę" zabawny. Żart robiony na siłę. Żeby nie lekka, frywolna gra aktorska Pani Beaty Kowalskiej to byłyby dwie gwiazdki."
25 listopada 2014
Ocena: 5 na 5
pl
alicja oceniając napisał(a) dodatkowo:
"rewelacyjne przedstawienie, dużooo dobrej zabawy"
25 listopada 2014
Ocena: 4 na 5
pl
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Dla mnie była to świetna zabawa, aktorzy szybko nawiązują żywy kontakt z widownią, miła dla ucha muzyką, kto się wybierze nie będzie żałował. "
25 listopada 2014
Ocena: 3 na 5
pl
Tomasz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niestety słaby. A do połowy bardzo słaby bym rzekł. Dopiero w drugiej połowie (choć nie było przerwy bo za krótki spektakl) parę razy się uśmiałem, ale liczyłem na Dużo więcej przez duże D. Dialogi na ubogim poziomie. Piosenki śpiewane z dubbingu ! A gra pan Sylwester Maciejewski (Solejuk) masakra - w ogóle nie umie grać w teatrze, porażka, już lepiej studenci grają. Natomiast pozostała trójka (Hadziuk) (Mieczysław Wezół -lekarz) (Dorota Wezół - żona lekarza) grali bardzo dobrze. ALe niestety 3!"
25 listopada 2014
Ocena: 5 na 5
pl
ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Spektakl podobał się nie tylko fanom serialu!!! Panowie podziwiali dodatkowo urodę i ...nogi Doktorowej, a panie...ukryty seksapil Doktora:) Najbardziej podobała mi się gra pana K. w roli Hadziuka/czy Chadziuka, jak piszą niektórzy. Warte obejrzenia i polecenia!!:)"
25 listopada 2014
Ocena: 4 na 5
pl
Gosia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo wesoło spędziliśmy czas oglądając spektakl. Gra aktorska na bardzo wysokim poziomie. Brakowało nam żon Solejuka i Hadziuka..."
25 listopada 2014
Ocena: 3 na 5
pl
Zbych oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przeciętny spektakl. Taka chałturka artystów ze stolicy na prowincji. (tak ja odebrałem występ w Szczecinie}"
14 października 2014
Ocena: 3 na 5
pl
asia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Spektakl w miarę zabawny. Nie oglądam tego serialu więc moja ocena jest z perspektywy zwykłego widza. Dobra gra aktorów ale po przeczytaniu wcześniejszych komentarzy spodziewałam się więcej."
13 października 2014
Ocena: 5 na 5
pl
Zbyszek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Doskonały pomysł na miłe spędzenie popołudnia. Wesoła komedia, doskonała gra aktorów,dobra piosenka i taniec, super dialogi i dobrze oddany aktualny stan naszej służby zdrowia. Polecam - Warto""
13 października 2014
Ocena: 5 na 5
pl
Krzysiek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Polecam."
13 października 2014
Ocena: 5 na 5
pl
Nina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniałe dwie godziny, aktorzy po spektaklu zgodzili się spotkać z dziećmi, cierpliwie odpowiadali na pytania, pozowali. Samo przedstawienie bomba! warto,polecam."
8 kwietnia 2014
Ocena: 5 na 5
pl
Jerzy oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetna zabawa, aktorzy szybko nawiązują żywy kontakt z widownią, całość okraszona dobrą muzyką, kto się wybierze nie będzie żałował. "
8 kwietnia 2014
Ocena: 5 na 5
pl
Bartek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewelacja. Doskonała gra aktorska, świetne dialogi oraz piosenki. Obowiązkowa pozycja dla wszystkich miłośników serialu Ranczo."
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno