KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Koncert końca lata: Krzysztof Zalewski / SALK / Sweet Molly

Koncert końca lata: Krzysztof Zalewski / SALK / Sweet Molly

Krzysztof Zalewski, SALK, Sweet Molly

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Krzysztof Zalewski, znany z projektu "Męskie Granie", a ostatnio także z płyty z autorskimi interpretacjami utworów Niemena. Zalewski jest muzykiem, kompozytorem, autorem tekstów, uważany jest za jednego z najlepszych wokalistów w Polsce. Po wydaniu debiutanckiej płyty "Pistolet" zniknął na 9 lat z pierwszego planu na scenie. W tym czasie szlifował swój warsztat i zdobywał doświadczenie. Występował przez ten okres na scenie w zespołach: Nosowska, HEY, Muchy czy BRODKA. W 2013 roku powrócił z autorską płytą "ZELIG". To album wymagający, szukający nowych dróg, nie dający się zagrzebać w rutynie. Tegoroczna piosenka Męskiego Grania jest przesiąknięta niepowtarzalnym stylem Zalewskiego. Zespół SALK to kolejne odkrycie muzyczne, to elektroniczna ryba głębinowa, stworzona przez trzech muzyków i poetę. Zespół powstał w 2015 roku w Krakowie, jest związany z warszawską wytwórnią NEXTPOP. Zagrał dziesiątki koncertów, do których unikalne wizualizacje tworzy polska artystka, Dorota Tylka. Album ,,Matronika" został świetnie przyjęty przez fanów a koncert promujący album na festiwalu ENEA Spring Break był frekwencyjnym sukcesem. SALK wystąpił na Open'er Festivalu, OFF Festivalu, zagrał także trzy koncerty na Islandii, wygrali konkurs Skoda Auto Muzyka. Zespół jest także związany z Kalwarią, bo cześć jego członków pochodzi z pobliskiej miejscowości, z naszej gminy. Na koncercie końca lata usłyszymy także młody zespół Sweet Molly grający rocka alternatywnego. Tytułowa Sweet Molly to dziewczyna namalowana na samolocie, fikcyjna postać, pin up girl, która stworzyła nazwę zespołu stając się jego motywem przewodnim. Jej urok oraz wspólna pasja do muzyki połączyły czwórkę przyjaciół tworzących skład zespołu Sweet Molly. Zespół swoją muzyką opisuje problemy pokolenia dwudziestolatków - szczerze, nieco naiwnie, ale autentycznie śpiewają i grają o emocjach i uczuciach. Zespół jest z sąsiedniej gminy, ze Stryszowa.
Koncert końca lata: Krzysztof Zalewski / SALK / Sweet Molly - filmy i grafiki
Foto #1 - Koncert końca lata: Krzysztof Zalewski / SALK / Sweet Molly
Foto #2
Foto #3
Foto #4
Foto #5
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
6 października 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Marcin oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Salk, ciekawa muzyka, lekko odbiegająca od pozostałych wykonawców i nie do konca przystająca do miejscówki. Ale do posłuchania pozytywnie. Pan Zalewski - klasa. Pomimo tak małej frekwencji potraktował występ profesjonalnie, swietnie zagrane kawałki z zespołem jak też solo (Prince). A po koncercie okazja do otrzymania autografu czy wykonania zdjęcia. Super!"
12 września 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Paweł oceniając napisał(a) dodatkowo:
"super koncert. Zalew dsl czadu."
10 września 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Gabriela oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wydarzenie świetne. Wszystkie koncerty na wysokim poziomie, jestem bardzo zadowolona!"
10 września 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Ro oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Było Super! Zabawa, muzyka, trochę satyry. "
9 września 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Paweł oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetne wydarzenie. A finałowy koncert Krzysztofa Zalewskiego... palce lizać! Fantastyczne przeżycie! "
9 września 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Grzegorz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Salk - dobre, ale nie do końca mój klimat. Zalewski - REWELACJA, artysta przez duże A. Pięć gwiazdek dla Pana Krzysztofa."
9 września 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Wioleta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Ogień "
9 września 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Aleksandra oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Fantastyczny występ Zalewskiego z zespołem, fajne nowe odkrycie w postaci SALK"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno