KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Komediowy Zajazd

Komediowy Zajazd

Kabaret Świerszczychrząszcz, ToWarmia

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>0</b> na 5
Średnia ocena: 0 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
"Komediowy Zajazd", to cykl spotkań o zabarwieniu satyrycznym. Występują na nim ludzie nieprzeciętni, wybitni znawcy siebie, scenografii i wybornego żartu. Grupy niepokorne i niepokonane, dyżurni ruchu scenicznego. Klimatyczne wnętrze oraz dostęp do napoi i dań stwarzają przyjazne warunki do przyjaznej atmosfery. Zapraszamy! Po Kabarecie 7 Minut Po, który gościł w styczniu, zajedzie zawita do nas Kabaret Świerszczychrząszcz ze Szczebrzeszyna. Gospodarzem wieczoru będzie Drużyna Improwizacji ToWarmia, złożona z członków kabaretów: Dworski, Z Nazwy, Zmarnowany Potencjał, Zamówiony.
A po nich zadźwięczy muzyka sprzyjająca do kontemplacji, a nawet romantycznego zatańczenia z najukochańszą osobą. W końcu to Walentynki, więc kto obchodzi, niech zawita i obchodzi;)
Komediowy Zajazd - filmy i grafiki
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
Brak komentarzy - jeszcze nikt nie ocenił tej kategorii!
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno