KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Łukasz Łyczkowski & 5 Rano

Łukasz Łyczkowski & 5 Rano

Łukasz Łyczkowski & 5 Rano

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Łukasz Łyczkowski wraz ze swoimi kompanami z 5 RANO po zajęciu 2 miejsca w finale 8 edycji VOICE OF POLAND wyrusza w trasę koncertową promującą nowy album zespołu !!! Zespół Łukasz Łyczkowski & 5 RANO to swoisty ewenement na polskim rynku muzycznym. Od początku zespół zakorzeniony jest w muzyce wywodzącej się z lat 60,70 - tych podsyconych grungem rodem z Seattle, klasycznym hardrockiem, ale także otwartym na nowe kierunki i nowoczesne brzmienie. Ile jest w Polsce zespołów łączących w swojej twórczości miłość do Led Zeppelin, Hendrixa wraz z tym co obecnie wyznaczają trendy?
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
5 lutego 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Marta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert Łukasza Łyczkowskiego & 5 RANO dopracowany w każdym możliwym szczególe. Czad, ogień, siwy dym! Brzmienie bomba, kawałki świetne i wokal Łukasza, którym potrafi świetnie operować wzbudzając ciary i dreszcze. Do tego jego bezpośredniość i kontakt z każdym uczestnikiem. Nikogo nie zbywa, wręcz przeciwnie każdego wita uściskiem i ciepłym uśmiechem. Kto nie był polecam się szybciutko wybrać! Coś niesamowitego!!!"
30 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Danuta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wszystko ok,polecam "
29 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Jolanta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Swietny koncert, po prostu rewelacja wokal Lukasza Lyczkowskiego i gra 5 RANO :)"
28 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"To był magiczny wieczór, pełen wspaniałych dźwięków i dobrej energii. Chłopaki wkładają serca i dusze w każdy kawałek, a Łukasz Łyczek Łyczkowski jest taki kochany jak nasz nieodżałowany Rysiu Riedel. Blues Club to klimatyczne miejsce, polecam."
28 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Karolina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Potężna dawka energii i wzruszeń! Trochę mocnych dźwięków, trochę ballad. Zespół 5 Rano zagrał wspaniale jak zawsze! A Blues Club to świetne miejsce na takie koncerty! "
28 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Rafał oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Istna rewelacja. Polecam bluesclub i 5 rano."
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno