KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Big Daddy Wilson

Big Daddy Wilson

Big Daddy Wilson (USA)

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.33</b> na 5
Średnia ocena: 4.33 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Śpiewać zaczął w kościele, ale o karierze scenicznej nie myślał, z powodu nieśmiałości. Jako szesnastolatek Wilson rzucił szkołę, a niedługo potem zaciągnął się do armii. Na jego karierze zaważył rok 1979 gdy... wstąpił do wojska, i został wysłany do Niemiec. Po 7-letniej służbie postanowił nie wracać do ojczyzny, zostać w Niemczech, i rozpocząć karierę muzyczną. Od tego czasu zjechał z koncertami cały świat, występując w klubach, teatrach, na festiwalach, w radiu i telewizji. W 2013 roku jego album "I'm Your Man" został najlepszym bluesowym albumem w Niemczech, zaś w 2014 roku Big Daddy Wilson został ogłoszony najlepszym bluesowym artystą w tym kraju.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
11 lutego 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Szymon oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Muzyczna uczta z dużą przyjemnością! Pierwsza część spokojniejsza, druga - improwizacyjna, wciągająca publiczność. Głęboki głos, świetne solówki...… dobre miejsce z atmosferą i czeskim ciemnym piwem."
8 lutego 2019
Ocena: 3 na 5
pl
Grzegorz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny głos i niezłe wyczucie ducha bluesa. Niestety - charyzmy scenicznej zabrakło. Szczególnie w pierwszej, bardzo statycznej i sztywnej części koncertu - nudy... Druga była bardziej dynamiczna, więcej improwizacji, kontaktu z publicznością, zabawy z żywą przecież muzyką. Od razu dużo lepiej."
8 lutego 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert - uczta. Czekam na kolejne, tej klasy wydarzenia. Dziękuję i pozdrawiam wykonawców i organizatorów."
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno