KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Nocny SuperSam

Nocny SuperSam

Formacja Nocny SuperSam

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Cztery lata po wydaniu debiutanckiej płyty kwartet Nocny SuperSam wraca z nowym albumem pt. "Dźwiękoszczelna". Jest to powrót świeży, odważny i dojrzały. Ponownie mamy tu do czynienia z niecodzienną kooperacją muzyków (Wawrzyniec Jan Dąbrowski, Agata Fijewska, Maciej Rozwadowski, Rafał Trzciński) i dramatopisarki Natalii Fijewskiej-Zdanowskiej, odpowiedzialnej za warstwę tekstową albumu. Autorka żongluje słowami w typowy dla siebie beztroski i nonszalancki sposób. Rezultatem są aktualne i trafiające w punkt teksty, zabarwiające nowe wydawnictwo odcieniem subtelnej alternatywy.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
25 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przyjechałam z Gdańska, bardzo chciałam zobaczyć zespół na żywo. Było czarownie, muzyka i zespół na wyciągnięcie ręki. Wolałabym jednak miejsce stojące, nogi same się wyrywały do potupania."
25 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Krzysztof oceniając napisał(a) dodatkowo:
"super :)"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno