KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Strauss Gala

Strauss Gala

soliści, balet oraz Straussowska Orkiestra Festiwalowa pod dyrekcją Petera Mansera

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.63</b> na 5
Średnia ocena: 4.63 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Po wielkim sukcesie, już w listopadzie powraca STRAUSS GALA. Tym razem soliści, balet oraz Straussowska Orkiestra Festiwalowa wystąpią pod dyrekcją charyzmatycznego wiedeńskiego dyrygenta Hansa Petera Mansera! Cieszące się niesłabnącą popularnością kompozycje Straussów przeniosą publiczność do ojczyzny walca i polki, która w owych czasach była najbardziej roztańczonym miejscem w Europie. Nie zabraknie więc słynnego walca Nad pięknym modrym Dunajem, Marsza Radetzkiego, czy Annen Polki. Pojawią się również oczekiwani bohaterowie najbardziej znanych straussowskich operetek - małżeństwo Eisenteinów oraz książę Orlovsky z Zemsty nietoperza, hrabia Barinkay i Saffi z Barona cygańskigo, Caramello i Annina z Nocy w Wenecji, a także skłóceni Grafini i Graf z Wiedeńskiej krwi. Ich intrygi, przebieranki i zdrady tworzą korowód zabawnych zbiegów okoliczności i pomyłek. A wszystko toczy się w rytm wpadających w ucho melodii, które na długo pozostają w pamięci. Ten jedyny w swoim rodzaju koncert zachwycił już tysiące widzów w Polsce i zagranicą. Prezentowany był w salach koncertowych i operach wielu europejskich miast, m.in. w Berlinie, Zurychu, Oslo, Kopenhadze czy Brukseli. Zapraszamy więc na wspaniały bal, gdzie być może i Państwo odkryją, że w ich żyłach płynie gorąca wiedeńska krew!
Strauss Gala - filmy i grafiki
Foto #1 - Strauss Gala
Foto #2 - Strauss Gala
Foto #3 - Strauss Gala
Foto #4
Foto #5 - Strauss Gala
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
25 listopada 2016
Ocena: 3 na 5
pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niestety , nie byłam zachwycona koncertem."
24 listopada 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Potwierdzam opinie o nagłośnieniu (szumie klimy, dziwne, bo była kolejny raz i takich problemów akustycznych nie było nigdy), słabo słychać solistów, na szczęście siedziałam dosyć blisko, oświetleniowiec też chyba przysypiał, niestety bardzo średnie wrażenia"
24 listopada 2016
Ocena: 2 na 5
pl
Piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
"W pełni podzielam opinię Danuty: nudnawo, mało profesjonalnie, bardzo drogo :-("
24 listopada 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Wiesława oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przedstawienie słabe to raczej parodia ze Strauss wykonacy słabi szczególnie głosy męskie"
24 listopada 2016
Ocena: 2 na 5
pl
Edyta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert na miarę publiczności... Plus taki ,że z penwościa wiele osób nie spotkałoby sie z taką muzyką, gdyby nie mogli tego zrobić w Toruniu. Inżynier dźwięku na Jordankach nie odrobił zadania domowego. Fajna sala, duże możliwości, ale kompletnie niewykorzystane. Proszę nad tym popracować, bo wstyd! "
23 listopada 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Danuta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bilety łatwo osiągalne ale stanowczo za drogie w stosunku do jakości koncertu. Było trochę nudnawo.Mało najbardziej znanych arii i wyjątkowo niemrawa prowadząca. Tenorzy ibalet na średnim poziomie. Orkiestry słyszałam lepsze. Ogólnie ocena dost+."
23 listopada 2016
Ocena: 3 na 5
pl
Irena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert raczej średni - rzecz gustu. Natomiast szczególnie irytujące były szumy (wentylatorów?? klimatyzacji?? garażu podziemnego?? sąsiednich pomieszczeń). Momentami przebijały się przez muzykę. Stanowczo nie przystoi to w sali dbającej o prestiż"
23 listopada 2016
Ocena: 3 na 5
pl
Mariusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wyszedłem po pierwszej części co mi się raczej nie zdarza."
23 listopada 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Dorota oceniając napisał(a) dodatkowo:
"zakup biletu bez problemu - występem trochę się zawiodłam - nie porwało mnie - słaba słyszalność ( nad tym musicie Państwo popracować) "
23 listopada 2016
Ocena: 4 na 5
pl
Magdalena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert ładny, choć nie piękny.Problemy z nagłośnieniem i oświetleniem. Artyści świetnie podtrzymywali kontakt z publicznością. Bilety jednak za drogie... Na szczęście koncert dość długi."
23 listopada 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Grzegorz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bilety kupiłem bez problemów. Koncert mnie rozczarował. Szczerze - poziomem bardziej to pasowało do gminnego domu kultury niż centrum kulturalno-kongresowego. Lepsze wrażenia można mieć z przekazu na żywo w Multikinie za 1/3 tej ceny. "
23 listopada 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Hanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niestety nie mogę polecić koncertu Strauss Gala. Wręcz przeciwnie - odradzam. Wyszliśmy po pierwszej części. Cena za bilet - 120 zł a poziom beznadziejny. Szkoda czasu!"
23 listopada 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Marta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zakup biletów bezproblemowy.Ceny biletów zbyt wygórowane. Ogólne wrażenie dobre ale... Słabe nagłośnienie...scenografia bardzo średnia.... Jednak i tak warto się wybrać :)"
23 listopada 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Ryszard oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jechałem na koncert ponad 60 km i nie żałuję. Bilety kupiłem bez problemu, bardzo mi się podobał."
23 listopada 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Krystyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert bardzo się nam podobał, spełnił nasze oczekiwania, tak odnośnie orkiestry jak i solistów. Gorąco polecam. Mała uwaga do Jadwigi: to publiczność w pierwszej części koncertu była jakby nie przygotowana!!!! "
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno