KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
PROJEKT PUNK

PROJEKT PUNK

Farben Lehre, the Analogs, Ofensywa

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Muzyka FARBEN LEHREjest energiczna, melodyjna, pełna radości grania i wolna od kompleksów. Ostre, aczkolwiek przystępne dźwięki oraz garść szczerych słów stanowią próbę duchowego porozumienia się z drugim człowiekiem. Najważniejsze utwory to "Achtung 2012", "Anioły i demony", "Corrida", "Egoiści", "Erato", "Ferajna", "Handel", "Helikoptery", "Judasz", "Kolory", "Matura", "Pogodna", "Pozytywka", "Rozkołysanka", "Spodnie z GS-u", "Terrorystan", "Zagadka" czy "Zapamiętaj".
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
13 października 2014
Ocena: 5 na 5
pl
Asia i Ania oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Na koncercie była córka z koleżanką. Wróciły zachwycone imprezą, kontaktem wokalisty z publicznością. Muzykę lubią od dawna. Teraz także podobały im się komentarze i atmosfera koncertu."
13 października 2014
Ocena: 5 na 5
pl
Andzia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Było mega! Super że była możliwość kupienia koszulek i gadżetów zespołów. Następnym razem też będę ;)"
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno