KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Depresja komika

Depresja komika

Rafał Rutkowski i Adam Woronowicz

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>2.5</b> na 5
Średnia ocena: 2.5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Kulisy humoru, intrygi showbiznesu, zabawna opowieść o depresji! Zaskakujące wyznania, zwroty akcji i wyjątkowe historie komika oraz jego terapeuty tworzą zabawny, ciepły i intrygujący obraz naszej codzienności, z jej problemami i przede wszystkim- radościami. Dwóch artystów, dwóch mężczyzn: zawodowy komik i psychoterapeuta zajmujący się depresją - czy można wyobrazić sobie dwa bardziej od siebie odległe zawody? Komik Gustaw zawodowo rozśmiesza, pociesza i daje nadzieję, że świat nie jest taki zły, jak czasami może się wydawać. Przywraca ludziom radość życia. Odnosi wielkie sukcesy, jest rozchwytywany i sławny, ponieważ depresja jako problem dotyka coraz większej ilości ludzi. Jego praca jest na wagę złota, a on sam ma rodzinę, jest szczęśliwy i spełniony. Pewnego dnia w trakcie swojego show traci przytomność i trafia do terapeuty, który- diagnozuje u niego depresję! Wszystko to dzieje się na 24 godziny przed premierą najważniejszego występu w karierze Rafała. Spotkanie komika w depresji i terapeuty staje się więc swojego rodzaju pojedynkiem o największą stawkę.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
11 grudnia 2014
Ocena: 1 na 5
pl
Ala oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Generalnie - żenada, gdyby nie piosenki to nie stawiałabym nawet 1 gwiazdki. Zabawą ma być drwienie z Katolików, księży itd. okraszone wulgaryzmami. Kupiłam bilet w prezencie mojej mamie i było mi wstyd przydennym poziomem. Uważam za szczęście, że w ostatniej chwili nie kupiłam biletów dla swoich nastoletnich dzieci."
25 listopada 2014
Ocena: 4 na 5
pl
Jarek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Artyści zagrali profesjonalnie.Polecam obejrzenie spektaklu innym."
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno