KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
The Doors Alive

The Doors Alive

William Scott, Norbert Varga, Buzz Allan, Baz Meyer

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>3</b> na 5
Średnia ocena: 3 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
The Doors Alive to najlepszy muzyczny trybut legendarnego zespołu "The Doors" ale to stwierdzenie jest niesprawiedliwe, nawet powiedziałbym krzywdzące. Nie mieści się w nim ogrom charyzmy, talentu, seksu, klimatu, który panuje podczas każdego ich występu. Ekipa ta jest czymś więcej niż kolejnym trybutem. William Scott, Nobert Varga, Barry "Buzz" Allan i Barrington "Baz" Mayer(skład zespołu) oddali swoje życie odtworzeniu muzyki, która podbiła cały świat, tworząc historie i zmieniając światopoglądy, dając nam szanse aby przenieść się w czasie do zadymionego "Whiskey Go-Go" i doświadczyć "The Doors". Doświadczyć niemożliwego.
The Doors Alive - filmy i grafiki
Foto #1 - The Doors Alive
Foto #2 - The Doors Alive
Foto #3 - The Doors Alive
Foto #4 - The Doors Alive
Foto #5 - The Doors Alive
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
30 września 2014
Ocena: 1 na 5
pl
ala oceniając napisał(a) dodatkowo:
"kopiowac tez trzeba umiec. nic dziwnego, ze sala byla pusta. opuscilismy koncert przed czasem, niestety nie tylko my"
28 września 2014
Ocena: 5 na 5
pl
Piotrek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Fantastycznie. Bardzo mi się podobało. Od pierwszych dźwięków na twarzy pojawia się głupawy wyraz szczęścia :) i trwa tam nieprzerwanie do samego końca z pauzami na aplauz, wrzaski i próby śpiewu z wskrzeszonym Jimem. Serdecznie polecam wszystkim!"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno