KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Jak na wulkanie

Jak na wulkanie

Grażyna Wolszczak, Aleksandra Konieczna, Agata Załęcka, Mirosław Baka, Jan Jankowski, Sebastian Cybulski, Robert Rozmus, Przemysław Sadowsk

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.38</b> na 5
Średnia ocena: 4.38 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Staroświecki, zaciszny hotelik nieopodal Londynu w uroczym tradycyjnym prowansalskim stylu.. Jeszcze pełen uroku, choć już widocznie dotknięty zębem czasu... Staroświecki, pocieszny właściciel hoteliku w uroczym tradycyjnym prowansalskim stylu. Już bez uroku i jeszcze bardziej widocznie dotknięty zębem czasu...Przyjazna obsługa mówiąca tylko po francusku...upsss, i żona właściciela hoteliku serwująca wyśmienite tradycyjne prowansalskie potrawy nie dotknięte jeszcze, na szczęście, zębem czasu. Czyż może istnieć bardziej odpowiedni anturaż do spędzenia spokojnego, aczkolwiek namiętnego, weekendu dla małżonków zmęczonych sukcesami filmowymi w Hollywood i na londyńskich scenach? Dwójka celebrytów ze sporym małżeńskim stażem, szukająca w tym uroczym zakątku spokoju od paparazzich i nowych miłosnych uniesień...Jak słodko, jak sielankowo i rozkosznie... Tylko czy hollywoodzki gwiazdor na pewno wysiada z limuzyny ze swoją żoną? Przecież ona nie ma dwudziestu lat i ilorazu inteligencji 90-60-95...A ten facet wnoszący do recepcji walizki, czy to na pewno jej mąż? Przecież on nie ma 30 lat i aparycji rosyjskiego gangstera... No cóż...wulkan zaczyna dymi ... Czy staroświecki pocieszny właściciel hoteliku zdoła zapobiec nadchodzącej erupcji wulkanu? Czy uda się zatrzymać nadchodzącą katastrofę? Jak sprawi, żeby małżonkowie się nie spotkali, a ich kochankowie nie odkryli prawdy? I co zrobić z dociekliwym dziennikarzem, który nie wiedząc, że przebywa w centrum krateru wzbierającego wulkanu, zadaje coraz więcej niewygodnych pytań... Dalszego ciągu tej historii nie sposób opowiedzieć słowami. Powiem tylko, że zagłada Pompejów to jedynie drobiazg w porównaniu z tym, co wydarzy się w uroczym i zacisznym hoteliku w prowansalskim stylu nieopodal Londynu.. I dodam, że takiego finału jak w naszym spektaklu jeszcze Państwo w teatrze nie widzieli... Znakomita obsada, brawurowe role i nieustające wybuchy...śmiechu!
Jak na wulkanie - filmy i grafiki
Foto #1 - Jak na wulkanie
Foto #2 - Jak na wulkanie
Foto #3 - Jak na wulkanie
Foto #4 - Jak na wulkanie
Foto #5 - Jak na wulkanie
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
28 lutego 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Ania oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Sztuka lekka i pełna humoru. Było z czego się pośmiać. Polecam"
24 lutego 2015
Ocena: 4 na 5
pl
Barbara oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Lekka komedia, świetna obsada, dobry relaks. Polecam"
24 lutego 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetne widowisko !!! Pełne humoru "
24 lutego 2015
Ocena: 2 na 5
pl
Osowek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Średnio śmeszny spektakl ,przez dwie godziny aktorzy się ciągle wydzierali jak by nie mogli tego samego wypowiedzieć nieco ciszej a przez to wyraźniej.Jeśli przez cały czas stosuje się wykrzykniki to staje sie to nie do zniesienia monotonne.W każdym razie cena nie adekwatna do jakości."
24 lutego 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Wanda oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zakup przez "kup bilecik" polecam. super. Sztuka bardzo dobra. Pełen relaks. Dobrzy aktorzy. Godne polecenia"
24 lutego 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Maja oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super, super, super !!! Rozmus the BEST !!!!"
24 lutego 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Roma oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo zabawna i lekka komedia, wiele osób płakało ze śmiechu. Super obsada. Polecam!!!"
24 lutego 2015
Ocena: 4 na 5
pl
Katarzyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jak na wulkanie jest dobrą rozrywką. Można się pośmiać, ale fabuła czapki z głowy nie zwiewa. Za to pozytywnie zaskoczyła mnie genialna gra aktorska Jana Jankowskiego. Robert Sadowski okazał się charakternym facetem. Roberta Rozmusa nie poznałam, ale zagrał fantastycznie. Siedziałam w pierwszym rzędzie w Teatrze Muzycznym w Gdyni i szczerze polecam :)"
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno