KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Gala Piosenki Biesiadnej

Gala Piosenki Biesiadnej

Krzysztof Tyniec, Hanna Śleszyńska, Katarzyna Jamróz, Majka Jeżowska, Jacek Wójcicki, Zbigniew Wodecki, Piotr Gąsowski, Krzysztof Piasecki

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Gala Piosenki Biesiadnej powraca w przebojowej, jubileuszowej wersji. Dwadzieścia lat temu telewizyjna Dwójka zrealizowała pierwszą Galę Piosenki Biesiadnej - wielkie widowisko artystyczne, które miało na celu popularyzację polskiej piosenki rozrywkowej, a pomysłodawcą tego wydarzenia był znany aranżer,dyrygent i kompozytor Zbigniew Górny.W repertuarze Gali znalazło się kilkadziesiąt przebojów, m.in."Szła dzieweczka', "Konik na biegunach", "Marianna" 'Ore,Ore", "Bando,Bando","Jarzębina Czerwona","O sole mio", "Ciao Bambina" Od tego czasu Zbigniew Górny wraz ze swoją orkiestrą i solistami zagrał kilkaset koncertów w kraju i za granicą ,m.in. w Stanach Zjednoczonych i Australii. Z dnia na dzień podbiła ona serca widzów, którzy niezmiennie i tłumnie w nich uczestniczą i oklaskują te wydarzenia. W dwudziestą rocznicę pierwszej Gali przygotowaliśmy dla Państwa jej wersję jubileuszową, nad której programem będzie czuwał oczywiście sam Zbigniew Górny.Dzięki niemu wybiorą sie Państwo w sentymentalną podróż do czasów ,kiedy piosenka towarzyszyła wszystkim spotkaniom towarzyskim. Galę poprowadzi ,niezastąpiony wodzirej - Krzysztof Tyniec, wykonawcami piosenek będą gwiazdy polskiej estrady,m.in. Hanna Śleszyńska,Katarzyna Jamróz, Majka Jeżowska, Jacek Wójcicki, Zbigniew Wodecki,Piotr Gąsowski, Krzysztof Piasecki, zespoły VOX i GANG MARCELA ,a towarzyszyć im będzie - oczywiście- Orkiestra pod Dyrekcją Zbigniewa Górnego. Gdyńska Gala to wyjątkowe wydarzenie,podczas tego trzygodzinnego koncertu będziecie Państwo mieli okazję przypomnieć sobie ,jak biesiadowało się kiedyś, ale i sami doskonale się bawić. Bajeczna atmosfera, wspaniałe przeboje, znani i lubiani artyści, zawsze rozbawiona i roztańczona publiczność ,to wystarczające powody aby wziąć udział w tej imprezie. Wszystko to odbędzie się w nowoczesnej, komfortowej i wyjątkowej pod względem akustycznym Hali ARENA w Gdyni. Musisz tam być - tego nie możesz przegapić !
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
3 maja 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniała zabawa, artyści trzymali poziom jak przed laty. Cudowne 3 godz wzruszeń, śpiewu i tańca. Dziękujemy wykonawcom."
29 kwietnia 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Maria oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zabawa przednia, a mnie ubyło prawie 50 lat niestety w tych tylko godzinach. Rano wróciła rzeczywistość czyli bardzo kochane wnuki..."
29 kwietnia 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Renata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jestem bardzo szczęśliwa, że miałam okazję być na tej GALI! Wcześniej - zawsze brakowało czasu... Wspaniali nasi artyści, niezapomniane wrażenia, cudowna zabawa!!!!! "
29 kwietnia 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Karolina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Fantastycznie zorganizowana impreza. Kupiłam bilety dla mojej mamy na prezent urodzinowy, jej uśmiech i radość podczas gali był bezcenny, a i ja świetnie się bawiłam. Dziękuję oby więcej takich imprez. Polecam !"
28 kwietnia 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Tadeusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"niesamowite wrażenia artystyczne i duchowe. Trzy godziny wspaniałej zabawy, na bardzo wysokim poziomie.Powrót Gali ze wszelkich miar bardzo udany. "
28 kwietnia 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Teresa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewelacja. Super obsada. Cała plejada gwiazd. Nie można było usiedzieć na miejscu, gardło od śpiewania boli jeszcze dziś. Niezapomniane wydarzenie. Polecam wszystkim!"
20 marca 2015
Ocena: 5 na 5
pl
fanka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniala zabawa! Niezapomniane wrazenia! Polecam wszystkim!"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno