Natalia Kukulska

Natalia Kukulska

13 maja 2017 o godz. 19:00
*) Sprzedaż biletów trwa do: 13 maja 2017 o godz. 18:01
Stary Maneż
ul. J. Słowackiego 23, Gdańsk - mapa »
Średnia ocena:Ocena: 4.93 na 5
Ceny biletów: 49 PLN
Dostępność biletów: 44 szt. / 0 szt.
Złóż rezerwację - kup bilet »
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
13 maja na scenie Starego Maneżu wystąpi Natalia Kukulska wraz z zespołem!

Natalia Kukulska to jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek o bardzo bogatym dorobku artystycznym. Debiutowała jako siedmiolatka i artystycznie przeszła długą drogę. Jest perfekcjonistką - utalentowaną i pracowitą. Współkomponując i pisząc teksty piosenek ciągle rozwija swoją pasję. W swojej "dorosłej" karierze nagrała 8 solowych albumów, z których większość osiągnęła status złotej, platynowej lub multi platynowej płyty. "Ósmy Plan" to jej ostatni, podwójny album. Jest on kolejnym po "Sexi Flexi" i "Comix" wydawnictwem, na którym artystka konsekwentnie podąża swoją, odważną i nie zawsze bliską mainstreamowi drogą. Drogą, która zdobyła uznanie branży. O ostatniej płycie możemy przeczytać: "Dzieło skończone. Najlepsza płyta w karierze Natalii. Spokojnie nadaje się na materiał eksportowy." ( T-Mobile Music.pl ). "To najlepszy album w jej dorobku.Pokazuje Natalię jako w pełni dojrzałą artystkę, która nie musi się podpierać sławą swych rodziców (zresztą nigdy tego nie robiła), tworzącą w pełni autonomiczną muzykę, pomysłowo czerpiącą zarówno z klasyki, jak i współczesności popu, soulu i elektroniki. Jeśli dodamy do tego inteligentne teksty, dalekie od banału i sztampy, momentami refleksyjne, momentami zabawne, album ukaże nam Natalię jako jedną z najciekawszych dziś wokalistek polskiej sceny piosenkowej."( Onet )
Na koncie ma wiele nagród i aż 11 nominacji do nagrody Fryderyk. Solowa dyskografia artystki to następujące tytuły: "Ósmy plan" (2015) "CoMix" (2010), "Sexi Flexi" (2007), "Natalia Kukulska" (2003), "Tobie" (2001), "Autoportret" (1999), "Puls" (1997), "Światło" (1996 ).
Jesienią 2016 roku Artystka zdecydowała się zostać jednym z trenerów w programie "The Voice of Poland", co wyczynowo połączyła z niezwykle intensywnym koncertowaniem oraz nagrywaniem nowego albumu. Wszystko wskazuje na to, że w roku 2017 Natalia wcale nie zamierza zwolnić tempa.

Na koncercie w Starym Maneżu w Gdańsku można spodziewać się energetycznej, wyjątkowej atmosfery oraz analogowych, elektronicznych brzmień. Oprócz swoich dobrze znanych publiczności przebojów, Natalia wykona zupełnie premierowe utwory pochodzące z nowej płyty Artystki, której premiera odbędzie się w maju 2017 roku.

Natalii na scenie towarzyszył będzie zespół w składzie: Michał Dąbrówka (perkusja), Archie Shevsky (syntezatory analogowe) oraz Marcin Górny (klawisze).
Miejsca numerowane siedzące dostępne tutaj »

Sprzedaż biletów na wybrane wydarzenie została już zakończona!

30 maja 2017
Ocena: 4 na 5
Katarzyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert rewelacyjny, artystka dała z siebie wszystko. Jestem zachwycona i na pewno będę chciała powtórzyć to doświadczenie. "

15 maja 2017
Ocena: 5 na 5
Eugeniusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Polecam, profesjonalizm i dobra zabawa."

14 maja 2017
Ocena: 5 na 5
Artur oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny koncert :) Natalia porwała całą widownie do wspólnej zabawy, a artyści z zespołu pomagali żeby zabawa nie miała końca. Warto przeżyć to na żywo. "

13 kwietnia 2015
Ocena: 5 na 5
Arek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Witam Wczorajszy koncert w Szczecinie był fantastyczny. Nowe utwory zagrane live ukazały nie tylko świetny wokal Natalii, ale również mistrzostwo pozostałych muzyków na scenie. Zdecydowanym plusem było wykonanie przez artystów wszystkich piosenek z nowego albumu. Pojawiły się również stare i sprawdzone już hity. Natalia nawiązywała słowny kontakt z publicznością, która nie pozostawała bierna wobec rytmicznych piosenek:) Były bisy, kwiaty i nawet ''sto lat'':) Brawo Natalio!!!"

31 marca 2015
Ocena: 5 na 5
Goś oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jeżeli checie przeżyć coś czego jeszcze na żadnym koncercie nie przeżyliście, wzruszyć się i bawić najlepiej przy niesamowitych dźwiękach i głosie Natalii to trzeba tam być. Teraz są najlepsze koncerty Natalii. Świetni muzycy, rewelacyjne brzmienie, super energia i nieopisana radość ze słuchania ! Tego nie można przegapić. Warto najbardziej !!!"

31 marca 2015
Ocena: 5 na 5
Dagmara oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert w Hybrydach był na najwyższym poziomie wokalnym i muzycznym. Napewno jeszcze nie raz wybiorę się na koncert Natalii Kukulskiej :)"

31 marca 2015
Ocena: 5 na 5
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Byłam już na tym wspaniałym koncercie "8 plan" Natalii Kukulskiej :) Bardzo żałuję, że nie mieszkam w Szczecinie, bo chciałabym przeżyć to wydarzenie ponownie. To co się dzieje na scenie przeszło moje oczekiwania. Ludzie bawię się wspaniale a Artyści dają 1000% siebie, a te dźwięki, wokal... Co tu dużo gadać to trzeba przeżyć!"

31 marca 2015
Ocena: 5 na 5
Pablo oceniając napisał(a) dodatkowo:
"świetna artystka na koncercie nagrzewa publiczność do czerwoności i chcą więcej ! Bardzo fajne piosenki taneczne nie można przegapić takiej okazji żeby nie być na tym koncercie ,dobra zabawa gwarantowana POLECAM !!!"

31 marca 2015
Ocena: 5 na 5
Łukasz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetna wokalistka!!! Ta płyta i trasa to ciekawe brzmienia i bardzo fajna muza!!! Polecam bo warto ;-) Na koncertach jest MOC :-)"

31 marca 2015
Ocena: 5 na 5
Kasia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Było mi dane być na warszawskim koncercie i bardzo żałuję, że Szczecin jest tak daleko, bo z ogromną przyjemnością poszłabym jeszcze nie raz na koncert Natalii. Mega energia ze sceny, niesamowite, elektroniczne brzmienie nowych piosenek oraz tych nie co starszych. Gorąco polecam, pieniądze wydane na bilet nie będą stracone, a wręcz przeciwnie będziecie bardzo mile zaskoczeni :-)"

31 marca 2015
Ocena: 5 na 5
M. oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super koncert! Wszystkim polecam! 8 plan to zupelnie inna Kukulska!??"

31 marca 2015
Ocena: 5 na 5
Marek oceniając napisał(a) dodatkowo:
" Byłem na koncercie w Katowicach - fenomenalne wydarzenie! Natalia na żywo - tego nie można przegapić!"

31 marca 2015
Ocena: 5 na 5
Marcin oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Trasa rewelacyjna. Co najważniejsza, znajduje się na niej każdy kawałek z płyty i świetne aranżacje dawnych hitów. Polecam dla każdego niezdecydowanego !!"

31 marca 2015
Ocena: 5 na 5
Karo oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Byłam już na 6 koncertach z tej trasy i to co się dzieje na scenie przerasta wszelkie oczekiwania! Nowy materiał genialnie sprawdza się na koncertach :D Michał, Archie i Marcin robią czary na swoich instrumentach. Właściwie żaden koncert nie jest taki sam! Natalia grająca na Moogu też daje czadu. Widać, że cała czwórka doskonale się bawi i to się udziela. O wokalu chyba wspominać nie trzeba, bo że rewelacyjnie Nat brzmi na żywo wie każdy kto miał okazję słyszeć ją chociaż raz. "

31 marca 2015
Ocena: 5 na 5
Marian oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Miałem przyjemność być na koncercie Natalii Kukulskiej w Olsztynie. Nowa płyta, to zupełnie inna podróż muzyczna autorskiego duetu Kukulska - Dąbrówka i jest to świetne! Kompozycje z albumu "Ósmy Plan" w wersjach koncertowych brzmią jeszcze ciekawiej. Brawo za ucieczkę z mainstreamu i odważne realizowanie swoich pasji! Trzymam kciuki i czekam na kolejny koncert!"
Więcej informacji o "Natalia Kukulska" »

KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. zamknij