KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
I Jurajski Kabareton

Wystąpią: Paranienormalni, Łowcy.B, Kabaret Jurki, Jerzy Kryszak

2 czerwca 2018 o godz. 19:00

Sprzedaż trwa do: 2 czerwca 2018 o godz. 18:00

Bałtów 8a, Bałtów - mapa »

Dostępność: mniej niż 20 biletów
Ceny biletów: od 60 do 70 PLN
Już 2 czerwca w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym po raz pierwszy w historii "JURAJSKI KABARETON"!!!
Na scenie czołówka polskiego kabaretu:
Paranienormalni, Łowcy.B, Jurki oraz Jerzy Kryszak.

Paranienormalni:
zaprezentują paranienormalny humor w skeczach, których nie widzieliście nigdzie i nigdy wcześniej! Artystów zobaczymy m.in.: w skeczu komedii pomyłek mającej miejsce w kinie, oraz w skeczu integracyjnym, angażujący publiczność. Chłopaki konsekwentnie nie uprawiają satyry politycznej oraz nie dotykają tematów religii. Bacznie obserwują zjawiska obyczajowe i społeczne, fenomeny popkultury, relacje damsko-męskie, absurdalne postacie i sytuacje z życia codziennego. Obiecali tylko premierowe skecze!

Łowcy.B:
wybuchowa mieszanka spontaniczności i dużej ilości improwizacji. Szykujcie się na niezwyczajny występ - wszystko to w oparach absurdu, którego nie powstydziłby się Monty Python. Jako jedyni w swoich spektaklach grają muzykę na żywo, w autorskich kompozycjach. Kto raz był na spektaklu Łowców wie, że ilość energii wydzielonej na scenie wystarczy do zasilenia małego miasteczka, a liczba spalonych kalorii jest dla chłopaków lepszym treningiem niż Chodakowska.

Kabaret Jurki:
Czwórka scenicznych indywidualności. Doskonale potrafią nawiązać kontakt z publicznością. Dynamiczni, śmieszni, z treścią i dużą dawką improwizacji. Czerpią z tematów literackich, przetwarzając je za pomocą nieco absurdalnego poczucia humoru. Bawią się formą, choć ich programy pozostają w sferze tzw. tradycyjnego kabaretu - na scenie przeplatają się skecze, pełne najróżniejszych bohaterów i szaleńczych zwrotów akcji, komiczne piosenki, monologi, a także elementy improwizacji.

Jerzy Kryszak:
Prześmiewca, satyryk, obserwator celebrytów, polityków oraz ulicy. Każdy występ Jerzego Kryszaka jest wydarzeniem nadzwyczajnym i niepowtarzalnym. Siła jego satyry bierze się z bezpośredniego spotkania z publicznością, którą angażuje w swoje skecze. Propaguje zręczny dowcip publicystyczny, pełen świeżego spojrzenia na wady i słabości bieżących wydarzeń. Teksty pisze sobie sam - ale nic w tym dziwnego - Sienkiewicz też sobie pisał. Kryszak także umiejętnie wciela się w postać, którą naśladuje. Gestykuluje, zmienia głos, akcentuje: po prostu stwarza niepowtarzalne widowisko.


Zapisz się, a otrzymasz powiadomienia o nowych wydarzeniach! i uzyskasz dostęp do najlepszych miejsc przed innymi!
Ostatnie komentarze naszych widzów...
3 czerwca 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Magdalena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super impreza. Przede wszystkim bezpiecznie choć pod chmurką. Prowadzący ~Paranienormalni~super się spisali. Kabaret Jurki rewelacyjny - tego wieczoru najlepszy!!! Sporo skeczy i ubaw do łez :-) Pani Agnieszka wymiata na scenie!!! Kryszak wesoło choć politycznie ... i Łowcy.B również dostarczyli sporo śmiechu. "
3 czerwca 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Jacek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Ok."
3 czerwca 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Kabarety super ☺. Niestety z organizacją już gorzej. Ceny biletów jak na Kadzielni, a scena mała, krzesełka turystyczne ustawione na trawie , wiec osoby z tyłu nie wiele widziały. Ja siedząc w sektorze VIP I w 3 rzędzie nie miałam dobrej widoczności. Oczywiście był telebim, ale ustawiony tak nisko, że głowy mi zasłaniały dół ekranu. Kabarety TAK! Bałtów zdecydowanie NIE"
3 czerwca 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Beata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zabawa i organizacja super. Proponuję stworzyć cykliczną imprezę "bałtowską noc kabaretową" lub "bałtowski przegląd kabaretów""
Zobacz inne wydarzenia z woj. Świetokrzyskie...
17 marca 2019
godz. 18:00
0 opinii:
Średnia ocena: 0 / 5
8 marca 2019
godz. 19:00
7 opinii:
Średnia ocena: 5 / 5
10 marca 2019
godz. 17:00
1006 opinii:
Średnia ocena: 4.93 / 5
17 listopada 2019
godz. 20:00
114 opinii:
Średnia ocena: 4.87 / 5
28 lutego 2019
godz. 19:30
24 opinie:
Średnia ocena: 4.83 / 5
28 marca 2019
godz. 19:00
709 opinii:
Średnia ocena: 4.96 / 5
7 kwietnia 2019
godz. 17:00
346 opinii:
Średnia ocena: 4.9 / 5
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno