KupBilecik

Zapraszamy Państwa na niezwykły koncert "Jestem stąd".

10 kwietnia 2024 o godz. 19:00

Bolesławiec

- woj. Dolnośląskie

Kino Teatr Forum, plac Piłsudskiego 1C

To wydarzenie już się odbyło!
Trwa ładowanie komentarzy...
Bronisław: Świetny koncert, interesująca formuła, wysoki poziom artystyczny i duża różnorodność. Więcej takich
Hanna: Piękny koncert, piękna, choć trudna poezja Pana Doktora, wspaniała muzyka , na prawdę wspaniała i wisienki na torcie, czyli goście zaproszeni, którzy rozweselał i do łez! Warto było tam być!

Zapraszamy Państwa na niezwykły koncert " JESTEM STĄD", którego gospodarzem będzie dr  Kazimierz Pichlak, znany jeleniogórski lekarz, poeta, miłośnik sztuki. Koncert z udziałem wyjątkowych artystów, Joanny KOŁACZKOWSKIEJ ( gwiazda Kabaretu HRABI ), Artura ANDRUSA, Aleksandry Sozańskiej- Kut, Anety Ćwieluch, Wojciecha Tarczyńśkiego.

Artyści wystąpią z towarzyszeniem zespołu w składzie :
Jacek Szreniawa- vocal, gitary, kierownictwo muzyczne
Tomasz Pruchnicki -saksofon
Łukasz Perek -  instrumenty klawisze, trąbka
Jakub Olejnik - bas,
Mateusz Maniak -perkusja

Sprzedaż biletów na to wydarzenie została już zakończona!
Aby nie przegapić kolejnego występu tego artysty, aktywuj koniecznie Alert Fana!
Subskrybuj alerty i zamawiaj bilety przed innymi
Darmowy alert mailowy wydarzeń z okolicy!
Darmowy alert SMS wydarzeń z okolicy!
+48
Zobacz komentarze naszych klientów
Hanna
2024-04-12 07:56:46
"Piękny koncert, piękna, choć trudna poezja Pana Doktora, wspaniała muzyka , na prawdę wspaniała i wisienki na torcie, czyli goście zaproszeni, którzy rozweselał i do łez! Warto było tam być!"
Bronisław
2024-04-11 20:26:20
"Świetny koncert, interesująca formuła, wysoki poziom artystyczny i duża różnorodność. Więcej takich"
Zobacz inne wydarzenia z okolicy
29 maja 2024
godz. 20:00

Vertigo Presents: Amy Winehouse Night by Natalia Podwin

29 maja 2024 o godz. 20:00
12 maja 2024
godz. 18:00

Bartosz Gajda stand up "Cienka czerwona linia"

12 maja 2024 o godz. 18:00
7 grudnia 2024
godz. 17:00

TRASA JUBILEUSZOWA (5-LECIE)

7 grudnia 2024 o godz. 17:00
15 maja 2024
godz. 17:00

Koncerty fortepianowe w Katedrze Marii Magdaleny we Wrocławiu!

15 maja 2024 o godz. 17:00
14 czerwca 2024
godz. 17:00

Koncerty fortepianowe w Katedrze Marii Magdaleny we Wrocławiu!

14 czerwca 2024 o godz. 17:00
6 czerwca 2024
godz. 19:00

Sławek Uniatowski - THE BEST OF II - Ciechowski - Wodecki - Zaucha - Sinatra

6 czerwca 2024 o godz. 19:00
25 maja 2024
godz. 19:00

Łukasz Kaczmarczyk - Stand Up

25 maja 2024 o godz. 19:00
25 maja 2024
godz. 19:00

Igo

Koncert "IGO" z zespołem w Bogatyńskim Ośrodku Kultury

25 maja 2024 o godz. 19:00
8 maja 2024
godz. 17:00

Koncerty fortepianowe w Katedrze Marii Magdaleny we Wrocławiu!

8 maja 2024 o godz. 17:00
19 października 2024
godz. 18:00

Klimakterium 2 czyli menopauzy szał

19 października 2024 o godz. 18:00
Powiązane wiadomości z tym artystą
Pamiętacie "Moje córki krowy", obsypaną nagrodami komedię Kingi Dębskiej o dwóch siostrach, które muszą się ze sobą dogadać, choć wcale nie mają na to ochoty? Zanim dorosły, miały całkiem udane dzieciństwo w czasach PRL-u. W "Zupie nic" spotkamy je w czasach, gdy Fiat 126p był szczytem marzeń, a trzepak stanowił centrum życia towarzyskiego - w czasach, gdy Marta i Kasia chodziły do szkoły, kłóciły się o głupoty, jeździły z rodzicami na handel i zakochiwały po raz pierwszy. "Zupa nic" to pełna empatii, ciepła oraz zabawnych sytuacji opowieść o potrzebie wolności i słodko-gorzkich momentach dojrzewania. Piosenkę promującą film nagrali wspólnie Artur Andrus oraz charyzmatyczna wokalistka jazzowa Monika Borzym. W teledysku do utworu zobaczymy fragmenty produkcji, w której zagrali m.in. Adam Woronowicz, Kinga Preis i Ewa Wiśniewska, wspierani przez Katarzynę Kwiatkowską, Rafała Rutkowskiego oraz utalentowane debiutantki – Barbarę Papis i Alicję Warchocką. Najzabawniejszy i najprawdziwszy film o dzieciństwie, jaki kiedykolwiek widzieliście. W kinach od 27 sierpnia. - Tym filmem chciałabym przypomnieć sobie i widzom, co cieszyło nas, gdy byliśmy dziećmi - mówi Kinga Dębska, reżyserka. - Pozwolić sobie na rozrzewnienie nad czasem, gdy całe popołudnie można było przesiedzieć z rówieśnikami na drzewie i trzepaku, a żółta syrenka rodziców ekscytowała bardziej niż dziś najnowszy model Audi. Mieliśmy bardzo szczególne dzieciństwo, które uformowało nas tak a nie inaczej. Przyjrzyjmy się życiu naszych rodziców i zauważmy, jak wiele z nich jest w nas. Ten film będzie taką właśnie intymną podróżą w świat dzieciństwa – wzruszającą, bardzo zabawną i pełną emocji.
Wideo "Nie mam żalu" to intrygująca historia, zaśpiewana na dwa głosy i ciekawie rozegrana przez czworo aktorów. Interesujący teledysk w reżyserii Oliwii Marciniak zaskakuje finałem. Piosenka "Nie mam żalu" to drugi singiel promujący jubileuszowe wydawnictwo "Renata Przemyk i Mężczyźni". Trzynaście piosenek na trzydziestolecie pracy artystycznej, zaśpiewanych w duetach z wyjątkowymi mężczyznami. Album ukaże się 4 września 2020 roku. Renata Przemyk i Artur Andrus zaśpiewali wspólnie piosenkę z wydanej w 1999 roku płyty "Hormon".
Niech żyją dziwni, inni i nietypowi. Jeśli nie mieścisz się w normach, to znaczy, że jesteś wyjątkowy, niezwykły, jedyny w swoim rodzaju. Zupełnie jak Paskudy – bohaterowie nowej komedii dla całej rodziny. Piosenki stworzone specjalnie do filmu wykonują Kamil Bednarek, Anna Karwan i Joanna Kołaczkowska. Porywająca animowana komedia, której bohaterami są postaci z nowej bardzo popularnej na świecie serii zabawek, które wkrótce pojawią się w polskich sklepach. Paskudy są miłe, bystre i życzliwe, ale nietypowa uroda wyklucza je ze świata pięknych lalek, które mają nieść radość dzieciom. Pogodzone z losem wiodą spokojny żywot w położonej na uboczu mieścinie Paskudowo. Dla małej zadziornej Moxy to jednak za mało. Ona pragnie poznać świat i zrozumieć, dlaczego Paskudom nie dane jest trafiać do rąk dzieciaków. Razem z grupą przyjaciół przedostaje się do skostniałego, pełnego reguł miasta lalek idealnych. Wszystko tu jest eleganckie, symetryczne, ale zimne i pozbawione uroku. Czy poczucie humoru i niespożyta energia Moxy może to zmienić i udowodnić, że nie trzeba być idealnym by być wspaniałym?! Czy Paskudy mają szansę spełnić swoje marzenie i nieść radość dzieciom?
W lipcu 2016 powstał odcinek serialu "Z Andrusem po Galicji" poświęcony Staremu Sączowi. Jak zwykle na koniec odcinka zabrzmiała piosenka autorstwa Artura Andrusa i Łukasza Borowieckiego. W uzupełnionej tekstowo i muzycznie wersji utwór "A jak patrzy się z Przehyby" pojawił się na ich najnowszej płycie "Sokratesa 18". Tomasz Paulukiewicz, reżyser cyklu "Z Andrusem po Galicji" podjął się wyreżyserowania teledysku. W "Przewodniku Pascala" można przeczytać, że "to w większej części rozległa polana sięgająca 1175 m n.p.m.; sam szczyt (1192 m n.p.m.), a właściwie spłaszczona kulminacja, wznosi się niezauważalnie w lesie, dalej na wschód" i że stąd "można podziwiać cały grzbiet Małych Pienin, masyw Magury Spiskiej na Słowacji, a pośrodku panoramę – często zamgloną – Tatr Bielskich" – notuje Artur Andrus w książeczce dołączonej do płyty "Sokratesa 18". Przypomina również, gdzie znajduje się "Omnia beneficia", na kogo czekała w Starym Sączu królowa Marysieńka, kto pisał tam podręczniki do astronawigacji i co ma z tym wspólnego kajak. Wymienione informacje stały się zbiorem inspiracji, do powstania tego utworu. Bo jak sam autor przyznaje: Każda z tych piosenek ma swoją historię. Wszystkie przynajmniej zahaczają o coś prawdziwego. A większość to właściwie "piosenki faktu".
Co łączy krzesło z Jałty z długopisem Lecha Wałęsy? Kim jest tajemnicza postać siedząca obok Marii Skłodowskiej - Curie? Oraz właściwie ile lat ma Karolina Gruszka? Odpowiedzi przynosi najnowszy teledysk Artura Andrusa "Ciocia w gablocie", nakręcony we wnętrzach sądu okręgowego w Warszawie. Piosenka "Ciocia w gablocie", z gościnnym udziałem Doroty Miśkiewicz, promuje nową płytę Artura Andrusa, zatytułowaną "Sokratesa 18". Główną rolę w teledysku zagrała Karolina Gruszka, znana m.in. z filmów "Ach śpij kochanie", "Maria Curie", "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". Towarzyszą jej Jerzy Iwaszkiewicz, Paweł Królikowski, Anna Smołowik, Paweł Tucholski, Dorota Miśkiewicz oraz Artur Andrus. Za pomysł i reżyserię odpowiada agencja reklamowa Huta 19 im. Joachima Fersengelda, która wcześniej zrealizowała teledyski "Błysk" i "2015" dla zespołu Hey. Album "Sokratesa 18" ukazał się 20 kwietnia.
Klip powstaje do utworu "Ciocia w gablocie" z wokalnym wsparciem Doroty Miśkiewicz. Nagranie pochodzi z ostatniej płyty Artura Andrusa "Sokratesa 18". Reżyserem i autorem scenariusza do wideo jest Dariusz Rzontkowski, który w przeszłości był odpowiedzialny za produkcje m.in. "Błysk" czy "2015" grupy Hey. Akcja historii opowiedzianej w teledysku dzieje się w warszawskim Sądzie Najwyższym, gdzie na ławie oskarżonych siedzi… zaś oskarżycielami i świadkami są… no właśnie, tego dowiedzą się Państwo już w przyszłym tygodniu, kiedy nastąpi premiera obrazu. W roli głównej wystąpiła Karolina Gruszka zaś u jej boku Jerzy Iwaszkiewicz, Paweł Królikowski, Anna Smołowik, Dorota Miśkiewicz oraz Artur Andrus. Longplay "Sokratesa 18" miał premierę w kwietniu 2018 roku. Karolina Gruszka znana jest z filmów "Kochankowie z Marony", "Maria Curie" czy "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". Ostatnio można ją było podziwiać w "Ach śpij kochanie".
X
Chcesz, abyśmy powiadamiali Cię o nowych wydarzeniach Jestem stąd w Twojej okolicy?
Zostaw nam swoje dane, a natychmiast poinformujemy Cię, jak tylko nowe wydarzenie pojawi się w sprzedaży!
Twoję imię
Miejscowość
Adres mailowy
Numer telefonu +48
© 2011 - 2024 dla KupBilecik.pl - internetowy system biletowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zdobywaj wejściówki i śledź nasze profile
Facebook » Instagram »
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »
ZARZĄDZANIE COOKIES