Gorzów Wielkopolski II / Stand-up: Sebastian Rejent - Mam autyzm / 24.01.2025 / g. 19:00
-
Bilety
-
Występy stand-up
|
Występy kabaretowe
-
Stand-up: Sebastian Rejent
-
Gorzów Wielkopolski - 2025-01-24
POLECAMY
24 stycznia 2025 o godz. 19:00
To wydarzenie już się odbyło!
Trwa ładowanie komentarzy...
Mateusz: Pan Sebastian pozamiatał!
Ewa: Świetny występ. Sebastian nawet w saunie daje z siebie wszystko.
Daniel: Ależ to był występ, raaaakieta!
Robert: Występ super!!!Zarówno Bartek jak i Sebastian byli super. Poza sceną super mili i fajni ludzie. Pozdrawiamy i wszystkim polecamy. Robert i Asia z Suwałk
Nowy materiał Sebastiana Rejenta - Mam Autyzm.
Zapraszamy na wyjątkowy występ stand-upowy Sebastiana Rejenta zatytułowany "Mam autyzm". Sebastian, uzbrojony w unikalne autystyczne spojrzenie, odsłania przed nami świat pełen absurdów i nieoczekiwanych obserwacji. Odbiegając od swoich wcześniejszych autobiograficznych występów, ten stand-up skupia się na ostrym, ale pełnym ciepła humorze obserwacyjnym. Przygotuj się na serię błyskotliwych spostrzeżeń i zabawnych anegdot, które pomogą Ci zobaczyć otoczenie w nowym świetle. "Mam autyzm" to nie tylko komedia, to zaproszenie do świata, gdzie inność jest źródłem niekończącej się inspiracji. Nie przegap okazji, by doświadczyć tego unikalnego spojrzenia i dać się porwać falom śmiechu!
Bilety: 49 zł
Do zobaczenia! Widzimy się we wszystkich miejscowościach w kraju! W Twojej też!
Subskrybuj alerty i zamawiaj bilety przed innymi
Darmowy alert mailowy wydarzeń z okolicy!
Darmowy alert SMS wydarzeń z okolicy!
Zobacz komentarze naszych klientów
"Świetny występ. Sebastian nawet w saunie daje z siebie wszystko."
Marian
2026-06-25 22:03:18
"Sztos ! Moim skromnym zdaniem to jest absolutna topka wśród polskich stenduperów."
Julia
2026-06-21 15:58:36
"Było super. Uśmiałam się jak nigdy. Polecam każdemu."
Daniel
2026-06-21 15:19:11
"Ależ to był występ, raaaakieta!"
Robert
2026-06-13 09:51:49
"Występ super!!!Zarówno Bartek jak i Sebastian byli super. Poza sceną super mili i fajni ludzie. Pozdrawiamy i wszystkim polecamy. Robert i Asia z Suwałk"
Piotrek i Daga
2026-06-13 08:20:20
"Świetny wieczór! Rejent w formie! Polecam!"
Renata
2026-04-14 21:59:41
Agnieszka
2026-03-26 20:53:12
"Sebastian rejent jest najlepszy, uwielbiam jego programy"
Mateusz
2026-03-19 21:52:44
"Pan Sebastian pozamiatał!"
Zobacz inne wydarzenia z okolicy
28 czerwca 2026
godz. 15:00
Siła głosu, głębia emocji
28 czerwca 2026 o godz. 15:00
3 października 2026
godz. 19:00
Bad Boys Blue, Gazebo, Francesco Napoli i Joy
3 października 2026 o godz. 19:00
14 października 2026
godz. 19:00
Program stand-upowy POBITE GARY
14 października 2026 o godz. 19:00
18 października 2026
godz. 18:00
Klimakterium 2, czyli menopauzy szał
18 października 2026 o godz. 18:00
17 października 2026
godz. 16:00
Spektakl komediowy
17 października 2026 o godz. 16:00
22 listopada 2026
godz. 16:00
Kabaretowa Biesiada Śląska
22 listopada 2026 o godz. 16:00
20 września 2026
godz. 18:30
Brawurowa komedia pomyłek o miłości, ambicjach i... bardzo rodzinnych interesach
20 września 2026 o godz. 18:30
13 grudnia 2026
godz. 19:00
Premiera Nowego Programu: ŻYCIE JEST NOBELON
13 grudnia 2026 o godz. 19:00
5 listopada 2026
godz. 19:00
Koncert zespołu THE ANALOGS, support: The United Tears
5 listopada 2026 o godz. 19:00
11 kwietnia 2027
godz. 18:00
Piotr Rubik - "Psałterz wrześniowy" Koncert jubileuszowy - 20-lecie
11 kwietnia 2027 o godz. 18:00
X
Chcesz, abyśmy powiadamiali Cię o nowych wydarzeniach Stand-up: Sebastian Rejent w Twojej okolicy?
Zostaw nam swoje dane, a natychmiast poinformujemy Cię, jak tylko nowe wydarzenie pojawi się w sprzedaży!