Warszawa VII / Stand-up: Sebastian Rejent - Mam autyzm / 11.04.2025 / g.19:00

POLECAMY

11 kwietnia 2025 o godz. 19:00

Warszawa

- woj. Mazowieckie

Klub Hybrydy, Złota 7/9

To wydarzenie już się odbyło!
Trwa ładowanie komentarzy...
Robert: Występ super!!!Zarówno Bartek jak i Sebastian byli super. Poza sceną super mili i fajni ludzie. Pozdrawiamy i wszystkim polecamy. Robert i Asia z Suwałk
Marian: Sztos ! Moim skromnym zdaniem to jest absolutna topka wśród polskich stenduperów.
Renata: Nie dla dzieci
Mateusz: Pan Sebastian pozamiatał!
Piotrek i Daga: Świetny występ!

Nowy materiał Sebastiana Rejenta - Mam Autyzm.


Zapraszamy na wyjątkowy występ stand-upowy Sebastiana Rejenta zatytułowany "Mam autyzm". Sebastian, uzbrojony w unikalne autystyczne spojrzenie, odsłania przed nami świat pełen absurdów i nieoczekiwanych obserwacji. Odbiegając od swoich wcześniejszych autobiograficznych występów, ten stand-up skupia się na ostrym, ale pełnym ciepła humorze obserwacyjnym. Przygotuj się na serię błyskotliwych spostrzeżeń i zabawnych anegdot, które pomogą Ci zobaczyć otoczenie w nowym świetle. "Mam autyzm" to nie tylko komedia, to zaproszenie do świata, gdzie inność jest źródłem niekończącej się inspiracji. Nie przegap okazji, by doświadczyć tego unikalnego spojrzenia i dać się porwać falom śmiechu!


Bilety: 49 zł


Do zobaczenia! Widzimy się we wszystkich miejscowościach w kraju! W Twojej też!

Sprzedaż biletów na to wydarzenie została już zakończona!
Aby nie przegapić kolejnego występu tego artysty, aktywuj koniecznie Alert Fana!
Subskrybuj alerty i zamawiaj bilety przed innymi
Darmowy alert mailowy wydarzeń z okolicy!
Darmowy alert SMS wydarzeń z okolicy!
+48
Zobacz komentarze naszych klientów
Ewa
2026-06-26 08:07:00
"Świetny występ. Sebastian nawet w saunie daje z siebie wszystko."
Marian
2026-06-25 22:03:18
"Sztos ! Moim skromnym zdaniem to jest absolutna topka wśród polskich stenduperów."
Julia
2026-06-21 15:58:36
"Było super. Uśmiałam się jak nigdy. Polecam każdemu."
Daniel
2026-06-21 15:19:11
Robert
2026-06-13 09:51:49
"Występ super!!!Zarówno Bartek jak i Sebastian byli super. Poza sceną super mili i fajni ludzie. Pozdrawiamy i wszystkim polecamy. Robert i Asia z Suwałk"
Piotrek i Daga
2026-06-13 08:20:20
Anna
2026-06-02 12:50:51
"Świetny wieczór! Rejent w formie! Polecam!"
Renata
2026-04-14 21:59:41
Agnieszka
2026-03-26 20:53:12
"Sebastian rejent jest najlepszy, uwielbiam jego programy"
Mateusz
2026-03-19 21:52:44
Zobacz inne wydarzenia z okolicy
8 lipca 2026
godz. 17:30

Koncert Chopinowski w Sali Koncertowej Fryderyk

8 lipca 2026 o godz. 17:30
1 lipca 2026
godz. 19:00

Koncert Chopinowski w Sali Koncertowej Fryderyk

1 lipca 2026 o godz. 19:00
1 sierpnia 2026
godz. 20:00

Spektakl "Opiekunka na zabój"

1 sierpnia 2026 o godz. 20:00
10 lipca 2026
godz. 17:30

Koncert Chopinowski w Sali Koncertowej Fryderyk

10 lipca 2026 o godz. 17:30
2 lipca 2026
godz. 21:00

Koncert Chopinowski w Sali Koncertowej Fryderyk

2 lipca 2026 o godz. 21:00
8 sierpnia 2026
godz. 20:00

Koncertowe wydanie opery "Tosca" Giacomo Pucciniego

8 sierpnia 2026 o godz. 20:00
29 sierpnia 2026
godz. 16:00

Upiór w kuchni - spektakl z gwiazdorską ośmioosobową obsadą!

29 sierpnia 2026 o godz. 16:00
29 sierpnia 2026
godz. 19:30

Upiór w kuchni - spektakl z gwiazdorską ośmioosobową obsadą!

29 sierpnia 2026 o godz. 19:30
13 lipca 2026
godz. 21:00

Koncert Chopinowski w Sali Koncertowej Fryderyk

13 lipca 2026 o godz. 21:00
3 lipca 2026
godz. 19:00

Garnizon Sztuki - teatr pozytywnych emocji.

3 lipca 2026 o godz. 19:00
X
Chcesz, abyśmy powiadamiali Cię o nowych wydarzeniach Stand-up: Sebastian Rejent w Twojej okolicy?
Zostaw nam swoje dane, a natychmiast poinformujemy Cię, jak tylko nowe wydarzenie pojawi się w sprzedaży!
Twoję imię
Miejscowość
Adres mailowy
Numer telefonu +48
Zdobywaj wejściówki i śledź nasze profile
Facebook » Instagram »
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »
ZARZĄDZANIE COOKIES