Olek Talkowski, Grzegorz Kosowski, Artur Pałusz

19 kwietnia 2026 o godz. 18:00

Lubawka

- woj. Dolnośląskie

Dom Kultury w Lubawce, Ul. Kamiennogórska 19

To wydarzenie już się odbyło!

"Lubię wracać" - koncert. Wybitni artyści krakowscy na deskach sceny w lubawskim Domu Kultury.

Zapraszamy na wyjątkowy koncert "Osiecka / Grechuta / Wodecki" - pełen emocji, dobrej energii i ponadczasowych przebojów. To niezwykłe spotkanie z piosenką literacką i aktorską, w którym muzyka łączy się z interpretacją, humorem i osobistą opowieścią. W programie usłyszycie najpiękniejsze utwory Agnieszki Osieckiej, Marka Grechuty i Zbigniewa Wodeckiego - w świeżych, często zaskakujących aranżacjach.

Na scenie:
Olek Talkowski
- wokal, interpretacja
Artur Pałusz - perkusja
Grzegorz Kosowski - gitara

Kameralny skład, bliski kontakt z publicznością i żywe, dynamiczne brzmienie - to koncert, który zostaje w sercu na długo.

Sprzedaż biletów na to wydarzenie została już zakończona!
Aby nie przegapić kolejnego występu tego artysty, aktywuj koniecznie Alert Fana!
Subskrybuj alerty i zamawiaj bilety przed innymi
Darmowy alert mailowy wydarzeń z okolicy!
Darmowy alert SMS wydarzeń z okolicy!
+48
Zobacz inne wydarzenia z okolicy
12 sierpnia 2026
godz. 16:00

Mecz towarzyski z okazji Jubileuszu 80. lecia MKS Orzeł Lubawka

12 sierpnia 2026 o godz. 16:00
X
Chcesz, abyśmy powiadamiali Cię o nowych wydarzeniach "Lubię wracać": Osiecka, Grechuta, Wodecki w Twojej okolicy?
Zostaw nam swoje dane, a natychmiast poinformujemy Cię, jak tylko nowe wydarzenie pojawi się w sprzedaży!
Twoję imię
Miejscowość
Adres mailowy
Numer telefonu +48
Zdobywaj wejściówki i śledź nasze profile
Facebook » Instagram »
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »
ZARZĄDZANIE COOKIES