Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu w premierowym programie "Co tu jest grane?"
24 listopada 2019 o godz. 16:00
Wrocław
- woj. DolnośląskieTeatr Polski, ul. G. Zapolskiej 3
To wydarzenie już się odbyło!
Trwa ładowanie komentarzy...
Jarek: Gorąco polecam. Rewelacyjny występ, który na długo zostanie w pamięci.
Dorota: Było Fantastycznie jak zawsze po raz trzeci
MIROSLAWA: Impreza udana polecam bardzo gorąco.
Lidia: Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem! Wspaniała atmosfera, świetny kontakt z publicznością. Artystycznie najwyższy poziom. Inteligentny humor, mistrzowskie prowadzenie koncertu. Szczególne uznanie dla wokalistki Agi Twardowskiej- jej głos, sceniczna swoboda- absolutnie zachwycające!
Adam: Jak zawsze, Malicki i orkiestra Filharminii Dowcipu dali popis. Kawał dobrej muzyki filmowej i trafnej satyry. Suuuper. Serdecznie polecam.
Dowcipne skecze muzyczne, perfekcyjne wykonanie i zaskakujące aranżacje w wykonaniu charyzmatycznego wirtuoza i zjawiskowego zespołu. Zapraszamy na najnowszy program bezkompromisowego, kompletnie oszalałego muzycznego show! Tylko tutaj piękne i zmysłowe kobiety, eleganccy i czarujący mężczyźni wspólnie zawadiacko wywracają klasykę do góry nogami i tworzą rozrywkę na najwyższym poziomie. To zderzenie zapierającej dech w piersiach urody i ogromnego talentu, gdzie prawdziwy styl łączy się z poczuciem humoru.
Gospodarz widowiska, Waldemar Malicki, w towarzystwie energetycznej orkiestry i wybitnych solistów, oczarowuje i bawi, ale nie bezrefleksyjnie.
Dlatego też nie zabraknie satyryczno-obyczajowych monologów wokół tak intrygujących tematów, jak prawa kobiet, tolerancja, popularne programy telewizyjne czy "medyczna" marihuana, ani muzyczno-słownych komentarzy do pojawiających się w Polsce niedorzeczności. Reprezentujemy współczesny głos "zwykłego człowieka", w którym znajdujemy swoje odbicie, codzienne zawodowe trudności i komizm życia.
Filharmonia Dowcipu to również gratka dla wprawionych melomanów! Sięgając do klasyki w kontekście roku Moniuszkowskiego, przywołamy 'Prząśniczkę" i zaszalejemy z "Tym zegarem starym" w wersji folk, pop, rap, a także włoskiej, francuskiej i niemieckiej. Przekonajcie się, że Moniuszko i AC/DC są sobie bliżsi niż przypuszczaliście! Zapraszamy na dwie godziny sumarycznej zabawy, refleksji, śmiechu i świetnej, obłędnie wykonanej muzyki. Po każdym koncercie z radością się z Państwem spotkamy i wymienimy myślami w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie "Co tu jest grane?"
Scenariusz i reżyseria: Jacek Kęcik
Występują:
Fortepian Waldemar Malicki
Dyrygent Bernard Chmielarz
Sopran Anita Rywalska
Tenor Marcin Pomykała
oraz muzycy
Czas trwania: 90-120 min
Subskrybuj alerty i zamawiaj bilety przed innymi
Darmowy alert mailowy wydarzeń z okolicy!
Darmowy alert SMS wydarzeń z okolicy!
Zobacz komentarze naszych klientów
Jarek
2026-04-27 08:33:49
"Gorąco polecam. Rewelacyjny występ, który na długo zostanie w pamięci."
Bożena
2026-04-27 08:30:04
"wspaniałe przedstawienie chociaz nieco za głosne :)))"
Andrzej
2026-04-25 21:59:51
"Koncert pozostawił bardzo pozytywne wrażenie, energia zespołu, profesjonalizm i poczucie humoru FD sprawiają ogromną frajdę przy słuchaniu. Nowy repertuar filmowy był dla mnie jednak mniej atrakcyjny niż klasyczny -- pamiętam fascynujące wykłady o skalach czy baroku rumuńskim :) Drugi raz słuchałem FD w FB i ponownie nagłośnienie było słabo ustawione. Siedziałem 3m od fortepianu i były momenty, że kiedy grała cała orkiestra to fortepianu po prostu nie było słychać"
Dorota
2026-04-25 20:22:56
"Było Fantastycznie jak zawsze po raz trzeci"
Adam
2026-04-25 19:42:33
"Jak zawsze, Malicki i orkiestra Filharminii Dowcipu dali popis. Kawał dobrej muzyki filmowej i trafnej satyry. Suuuper. Serdecznie polecam."
MIROSLAWA
2026-03-03 11:05:18
"Impreza udana polecam bardzo gorąco."
Adam
2026-03-03 08:54:23
"Pozytywnie bardzo fajnie"
Lidia
2026-03-02 22:35:04
"Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem! Wspaniała atmosfera, świetny kontakt z publicznością. Artystycznie najwyższy poziom. Inteligentny humor, mistrzowskie prowadzenie koncertu. Szczególne uznanie dla wokalistki Agi Twardowskiej- jej głos, sceniczna swoboda- absolutnie zachwycające!"
Jacek
2026-03-02 21:38:57
Wojciech
2026-03-02 20:15:01
"Długo zastanawialiśmy się nad zakupem biletów. Było warto. Wydarzenie na wysokim poziomie artystycznym, warto być uczestnikiem takiej kultury."
Zobacz inne wydarzenia z okolicy
27 stycznia 2027
godz. 19:00
Najpiękniejsze utwory ducha karnawału - Wielka Muzyczna Zabawa
27 stycznia 2027 o godz. 19:00
18 stycznia 2027
godz. 19:00
45 lat: koncert jubileuszowy
18 stycznia 2027 o godz. 19:00
29 czerwca 2026
godz. 19:00
Koncerty z muzyką klasyczną
29 czerwca 2026 o godz. 19:00
25 października 2026
godz. 19:00
Fanfare Ciocărlia - legendarna bałkańska orkiestra dęta zagra we Wrocławiu!
25 października 2026 o godz. 19:00
11 września 2026
godz. 20:00
Freddie Mercury rock-operowo
11 września 2026 o godz. 20:00
22 listopada 2026
godz. 17:00
"Wehikuł czasu"
22 listopada 2026 o godz. 17:00
16 października 2026
godz. 20:00
Porwanie - komedia Artura Barcisia
16 października 2026 o godz. 20:00
17 kwietnia 2027
godz. 19:00
Piotr Rubik - "Psałterz wrześniowy" Koncert jubileuszowy - 20-lecie
17 kwietnia 2027 o godz. 19:00
26 września 2026
godz. 19:00
Kasia Kowalska - Akustycznie
26 września 2026 o godz. 19:00
23 lipca 2026
godz. 19:00
Koncerty z muzyką klasyczną
23 lipca 2026 o godz. 19:00
X
Chcesz, abyśmy powiadamiali Cię o nowych wydarzeniach Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu w Twojej okolicy?
Zostaw nam swoje dane, a natychmiast poinformujemy Cię, jak tylko nowe wydarzenie pojawi się w sprzedaży!
Zostaw nam swoje dane, a natychmiast poinformujemy Cię, jak tylko nowe wydarzenie pojawi się w sprzedaży!
Kliknij TUTAJ aby powróć do wersji mobilnej strony



