Stand-up kontra jesień: Sebastian Rejent i Juliusz Sipika!
POLECAMY
7 października 2020 o godz. 20:00
Olsztyn
- woj. Warmińsko-mazurskieTawerna Przystań, Żeglarska 6
To wydarzenie już się odbyło!
Trwa ładowanie komentarzy...
Julia: Było super. Uśmiałam się jak nigdy. Polecam każdemu.
Agnieszka: Sebastian rejent jest najlepszy, uwielbiam jego programy
Renata: Nie dla dzieci
Piotrek i Daga: Świetny występ!
Daniel: Ależ to był występ, raaaakieta!
W drugiej odsłonie jesienne zamulenie skopią i zakopią:
SEBASTIAN REJENT
Komik, miłośnik komedii stand-upowej.
Od lat, niczym w skeczu Monty Pythona, szuka żartu idealnego. Czy mu się to udało sprawdzić można oglądając roasty Kuby Wojewódzkiego, Michała Wiśniewskiego, Czesława Mozila czy Szymona Majewskego, w których występował. Jeżeli tam się nie udało, istnieje duża szansa, że uda się w Olsztynie.
JULIUSZ SIPIKA
Niepełnosprawny komik z Łodzi. W swoim programie łączy absurdalne przemyślenia na temat świata z prozą dnia codziennego. Występował już kilka razy w różnych miejscach i podobno są ludzie, którym się podobało. Lubi guacamole.
Imprezę poprowadzi olsztyński stand-uper, Maciej Brudzewski!
Subskrybuj alerty i zamawiaj bilety przed innymi
Darmowy alert mailowy wydarzeń z okolicy!
Darmowy alert SMS wydarzeń z okolicy!
Zobacz komentarze naszych klientów
Julia
2026-06-21 15:58:36
"Było super. Uśmiałam się jak nigdy. Polecam każdemu."
Daniel
2026-06-21 15:19:11
"Ależ to był występ, raaaakieta!"
Robert
2026-06-13 09:51:49
"Występ super!!!Zarówno Bartek jak i Sebastian byli super. Poza sceną super mili i fajni ludzie. Pozdrawiamy i wszystkim polecamy. Robert i Asia z Suwałk"
Piotrek i Daga
2026-06-13 08:20:20
"Świetny występ!"
Anna
2026-06-02 12:50:51
"Świetny wieczór! Rejent w formie! Polecam!"
Renata
2026-04-14 21:59:41
"Nie dla dzieci"
Agnieszka
2026-03-26 20:53:12
"Sebastian rejent jest najlepszy, uwielbiam jego programy"
Mateusz
2026-03-19 21:52:44
"Pan Sebastian pozamiatał!"
Pan Klopsik
2026-03-19 12:05:11
"Jak zwykle Sabek się nie zawiodłem, żeby być na twoim występie poszedłem krew oddać :) mam wrażenie że publika nie dała Ci do końca materiału powiedzieć bo się ciągle wcinała z ryjem i temat mostu wracał. Ale i tak bawiliśmy się wybornie, dobry roast, moja kobita pod koniec musiała iść do kibla bo się prawie ze śmiechu posikała. Nawet moja matka bawiła sie dobrze jak bekowales z typa w pierwszym rzędzie. Pozdrawiam"
Justyna
2026-03-15 02:27:41
"Niespodziewałam się, że w Łodzi Rejent zrobi nam roast przez 1,5h"
Zobacz inne wydarzenia z okolicy
5 czerwca 2027
godz. 20:00
24 września 2026
godz. 20:00
Igor Kwiatkowski - Introwertyk
24 września 2026 o godz. 20:00
8 grudnia 2026
godz. 19:00
Klasyka Baletu w Międzynarodowym Wydaniu!
8 grudnia 2026 o godz. 19:00
9 października 2026
godz. 20:30
Spektakl komediowy
9 października 2026 o godz. 20:30
13 września 2026
godz. 19:00
Nowy program "Deprawacja"
13 września 2026 o godz. 19:00
4 października 2026
godz. 20:00
Niezwykły koncert "1000 light"
4 października 2026 o godz. 20:00
7 listopada 2026
godz. 19:00
8 maja 2027
godz. 19:30
Urszula - "Szafirowa Trasa" 45 Jubileusz Artystyczny
8 maja 2027 o godz. 19:30
2 lipca 2026
godz. 19:00
Shantaż/ Czwartkowe szaty z Sową/ Sezon ostatni
2 lipca 2026 o godz. 19:00
X
Chcesz, abyśmy powiadamiali Cię o nowych wydarzeniach Stand-up: Sebastian Rejent w Twojej okolicy?
Zostaw nam swoje dane, a natychmiast poinformujemy Cię, jak tylko nowe wydarzenie pojawi się w sprzedaży!
Zostaw nam swoje dane, a natychmiast poinformujemy Cię, jak tylko nowe wydarzenie pojawi się w sprzedaży!
Kliknij TUTAJ aby powróć do wersji mobilnej strony



