Ørganek - W nowym mieście
24 października 2021 o godz. 19:00
Dębica
- woj. PodkarpackieDom Kultury Mors, ul. Sportowa 28
Rok 2020 zmienił świat. Zatrzymał nas, wybił z rytmu, zmusił do refleksji nad tym, co ważne. Także dla nas ten rok jest podróżą w nieznane. Nowym etapem, w którym musieliśmy zmienić zasady swojego życia, przebudować przestrzeń, przearanżować oswojony już świat. Marząc o lepszych czasach, starujemy z projektem ØRGANEK W NOWYM ŚWIECIE. Nowe aranżacje piosenek z repertuaru zespołu ØRGANEK, nowa elektro-akustyczno-gitarowa odsłona, nowe dla nas miejsca i nowy język. Mamy dla Was muzykę na nowe czasy!
Niech symbolem nadziei na lepsze jutro będzie drzewo, które posadzimy w każdym mieście na naszej trasie koncertowej. Drzewom nadajemy imiona, tak aby o nich nigdy nie zapomnieć. Początek dała Maria, od prof Marii Janion, pierwsze z drzew, które zasadziliśmy przed siedzibą Radia Nowy Świat w Warszawie. "Może będzie nas mniej, ale to nie znaczy, że nas nie zauważą. Może będzie ciszej, ale to nie znaczy, że nas nie usłyszą. Może zabrzmimy inaczej, ale to nie znaczy, że nie powiemy Wam tego, co zawsze. Damy sobie radę. Poczekamy. Jesteśmy cierpliwi. Spotkamy się w nowym lepszym świecie" - Tomasz Organek.
Wstyd - komedia "Teściowie" w wersji teatralnej
Spektakl Komediowy
Wstyd - komedia "Teściowie" w wersji teatralnej
świetna komedia nie tylko dla par
Noworoczne show! Interaktywna przygoda z muzycznymi hitami wszechczasów!
Don Vasyl z Zespołem - 55-lecie
Igor Kwiatkowski - w nowym programie - Introwertyk
Szalone nożyczki - czyli kto zabił
Spektakl Komediowy
Szalone nożyczki - czyli kto zabił
Zostaw nam swoje dane, a natychmiast poinformujemy Cię, jak tylko nowe wydarzenie pojawi się w sprzedaży!



