Stand-up Gdańsk: Tomek Kołecki "Monetyzacja Porażki"

10 czerwca 2022 o godz. 20:00

Gdańsk

- woj. Pomorskie

Green Club, Hynka 69

To wydarzenie już się odbyło!
Trwa ładowanie komentarzy...
Wiesława: Tomek Kołecki ma świetne stand-up, gorąco polecam. Udana rozrywka pełna humoru. Super program i z chęcią poszłabym ponownie.
Grzegorz: Kołek supcio, polecam zobaczyć na żywo program o/ Na minus "support"nauczycielki angielskiego Oliwii. Co za wstyd dla ZG...
Marian: Prawdziwa petarda, ponad dwie godziny fantastycznej zabawy. Przedskoczek też dał rady.
Maciej: Gdybym wypił tyle co państwo z tyłu to może support też by mi się tak podobał, nie powiem były dwa żarty głębsze supportu, na czterech się nawet szczerze zaśmiałem ale ogólnie bardzo średni. I przez parkę na tyle naprawdę ciężko czasem było coś usłyszeć. Sam Tomek Kołecki dał dobry występ mimo przeziębienia choroby naprawdę bawiłem się 45/50 minut świetnie, nie wiem czy te ostatnie żarty o papieżu kiepsko mi wchodziły przez gadających w tyle ludzi czy po prostu nie był to mój vibe ale git występ
Paweł: Było super l, Tomek jest kozackim komikiem i fajnym gościem. Supporty tez spoko

Zapraszamy na nowy program Stand-upowy Tomka Kołeckiego o nazwie "Monetyzacja Porażki" już 10 czerwca w Gdańskim klubie Green Club.

Tomek Kołecki - komik, niedoszły socjolog, niedoszły biznesmen, niedoszły kochanek. Oprócz tego fan Konopii oraz coraz starszy dzieciak. Przygodę ze Stand-upem zaczął w 2013 roku kiedy to miał 16 lat. Możecie go kojarzyć z tekstem najmłodszy komik w Polsce, kto by pomyślał, że ten tytuł nie jest na zawsze? Ma za sobą mnóstwo występów scenicznych na małych i dużych scenach. Grał na wielkich obiektach jak Krakowska Tauron Arena, Stadion Legii Warszawa, Stadion Lecha Poznań, Spodek czy Opera Leśna w Sopocie, ale grał tam głównie dlatego, że zna ludzi sławniejszych od siebie. Nagrał już 3 dłuższe programy stand-upowe oraz wiele krótszych, które dostępne są na platformie youtube.

Program "Monetyzacja Porażki" jest swego rodzaju terapią. Terapią na której dowiecie się jak najlepiej radzić sobie z porażkami, swoimi oraz cudzymi. Porozmawiamy o kwarantannie, euro 2021, sklepie żabka, kredytach, goleniu okolic intymnych oraz zróżnicowaniu Polskich miast. Na koniec Tomek podzieli się pewną historią ze swojego życia, ale więcej szczegółów nie zdradzamy ;)

Przed wejściem do sali porzućcie wszelkie bariery, hamulce, konwenanse, na ogóły przyjęte taboo i przygotujcie się na intensywne śmianie. Będzie grubo i bezkompromisowo.
Do zobaczenia!

Prowadzenie: Mateusz Kiedrowski


* Zakaz nagrywania występów.
* Występ dla osób powyżej 16. roku życia.
* Osoby przeszkadzające zostaną wyproszone z imprezy bez możliwości ubiegania się o zwrot należności za bilety

Sprzedaż biletów na to wydarzenie została już zakończona!
Aby nie przegapić kolejnego występu tego artysty, aktywuj koniecznie Alert Fana!
Subskrybuj alerty i zamawiaj bilety przed innymi
Darmowy alert mailowy wydarzeń z okolicy!
Darmowy alert SMS wydarzeń z okolicy!
+48
Zobacz komentarze naszych klientów
Daniel
2026-06-08 17:17:06
Adrian
2026-05-31 01:02:49
"Super występy super zabawa pozdrawiam!!!"
Grzegorz
2026-05-30 11:36:36
"Kołek supcio, polecam zobaczyć na żywo program o/ Na minus "support"nauczycielki angielskiego Oliwii. Co za wstyd dla ZG..."
Wiktor
2026-05-26 16:23:58
"Support w wykonaniu Piotra Jaskuły świetny. Kołek wybitny. Bardzo polecam!!!"
Marian
2026-05-26 11:49:22
"Prawdziwa petarda, ponad dwie godziny fantastycznej zabawy. Przedskoczek też dał rady."
ŁukasTomasNieMam
2026-05-25 19:08:29
"Występujący na supporcie - śmiesznie, fajnie. Tomek Kołecki - bardzo śmiesznie, bardzo fajnie. Polecam, warto, zabawa przednia. Występ na żywo bez porównania względem oglądania w internecie. Panowie gratki i dzięki:)"
Paweł
2026-05-23 18:12:04
"Było super l, Tomek jest kozackim komikiem i fajnym gościem. Supporty tez spoko"
Wiesława
2026-03-09 16:23:32
"Tomek Kołecki ma świetne stand-up, gorąco polecam. Udana rozrywka pełna humoru. Super program i z chęcią poszłabym ponownie."
Maciej
2026-03-08 08:22:01
"Gdybym wypił tyle co państwo z tyłu to może support też by mi się tak podobał, nie powiem były dwa żarty głębsze supportu, na czterech się nawet szczerze zaśmiałem ale ogólnie bardzo średni. I przez parkę na tyle naprawdę ciężko czasem było coś usłyszeć. Sam Tomek Kołecki dał dobry występ mimo przeziębienia choroby naprawdę bawiłem się 45/50 minut świetnie, nie wiem czy te ostatnie żarty o papieżu kiepsko mi wchodziły przez gadających w tyle ludzi czy po prostu nie był to mój vibe ale git występ"
Karol
2026-03-05 22:09:09
"Pierwszy raz byłem na występie Tomka. Dla mnie się podoba."
Zobacz inne wydarzenia z okolicy
5 września 2026
godz. 16:00

Szalone nożyczki - czyli kto zabił

5 września 2026 o godz. 16:00
16 października 2026
godz. 20:30

Bożyszcze kobiet

16 października 2026 o godz. 20:30
5 grudnia 2026
godz. 19:00

Boeing Boeing

5 grudnia 2026 o godz. 19:00
14 listopada 2026
godz. 17:00

Trasa koncertowa WHITE NIGHTS

14 listopada 2026 o godz. 17:00
14 listopada 2026
godz. 19:00

Baltic Burlesque Gala 14.11.2026 GDAŃSK - DAY 2 Classic Burlesque

14 listopada 2026 o godz. 19:00
20 września 2026
godz. 18:00

Klimakterium 2, czyli menopauzy szał

20 września 2026 o godz. 18:00
7 listopada 2026
godz. 16:30

International Grand Ballet

7 listopada 2026 o godz. 16:30
2 sierpnia 2026
godz. 15:30

Brzeziński, Koterski, Żukowski, Wieszczek, Borowski

2 sierpnia 2026 o godz. 15:30
6 grudnia 2026
godz. 19:00

Królewski Balet Klasyczny - Dziadek do orzechów

6 grudnia 2026 o godz. 19:00
13 listopada 2026
godz. 20:30

Spektakl komediowy

13 listopada 2026 o godz. 20:30
X
Chcesz, abyśmy powiadamiali Cię o nowych wydarzeniach Stand-up: Tomek Kołecki w Twojej okolicy?
Zostaw nam swoje dane, a natychmiast poinformujemy Cię, jak tylko nowe wydarzenie pojawi się w sprzedaży!
Twoję imię
Miejscowość
Adres mailowy
Numer telefonu +48
Zdobywaj wejściówki i śledź nasze profile
Facebook » Instagram »
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »
ZARZĄDZANIE COOKIES