KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>5</b> na 5
średnia ocena to: 5 / 5
10
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Pan Jowialski

9 maja 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Dorota oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetne przedstawienie, druga część doprowadziła mnie do płaczu ze śmiechu (uwaga na pana Malajkata!), cała grupa aktorska zagrała świetnie, nie tylko "stara kadra" :-) (którą oglądałam ze wzruszeniem wręcz). Bardzo podobała mi się pomysłowa scenografia pasująca do wszystkich scen oraz "mobilność" kostiumów - to też sztuka :-)"
9 maja 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Barbara oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Stary dobry Fredro i wyśmienici aktorzy -nic więcej nie potrzeba.Pan Malajkat spowodował utratę mojego makijażu- popłakałam się ze śmiechu."
8 maja 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Pogodny, zabawny spektakl z świetną obsadą."
8 maja 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Andrzej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wyśmienita obsada i wspaniałe aktorstwo. Malajkat przeszedł sam siebie i rozbawił nie tylko publiczność ale i współwykonawców (Janda ratowała poważną minę zasłaniając się kapeluszem)."
8 maja 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Teresa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Gdyby nie Pan Malajkat i Pani Janda, spektakl odebrałabym jako szkolne przedstawienie. Bardzo skromna scenografia, ale rozumiem ,koszty.Tylko , że bilety nie są tanie i w zamian oczekujemy .my widzowie,czegoś dobrego. Kolejny raz przekonuje się, że lepiej ogladać we wrocławskich teatrach rodzime przedstawienia, ktore robione są z rozmachem i świetna gra naszych wrocławskich aktorów.Na spektakle przyjezdne szkoda czasu."
8 maja 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Henryk oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Spektakl i aktorzy super. W pierwszej części na balkonie były kłopoty ze zrozumieniem aktorów zwłaszcza tych młodszych, w drugiej było już ok."
8 maja 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Bożena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Ogólnie na 5, chociaż gra młodych aktorów wymaga jeszcze dużo pracy. "Stara kadra - bezkonkurencyjna."
8 maja 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
" Niezawodny Fredro w doskonałej obsadzie, czegóż chcieć więcej?!"
22 czerwca 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przedstawienie w doborowej obsadzie zadowoliło chyba każdego widza. Świetne aktorstwo i doskonały-jak zwykle-Fredro. Wspaniała zabawa."
19 czerwca 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Katarzyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Magiczny wieczór, niezapomniane wrażenie, wielkie emocje - można długo tak mówić, ale żadne słowa nie oddadzą w pełni cudownego nastroju, jaki wywołało przedstawienie "Pan Jowialski". Wielki ukłon dla aktorów, którzy oczarowali publiczność. Dziękuję."
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno