KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>5</b> na 5
średnia ocena to: 5 / 5
5
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Włodek Pawlik Trio - Koncert Noworoczny

12 stycznia 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Beata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo dobry koncert, wyśmienity artysta, to był bardzo dobrze spędzony wieczór w miłej atmosferze"
10 stycznia 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Bartosz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert ten, to wysoko energetyczny Jazz płynący ze sceny. Profesjonalny w każdym calu i dźwięku. Zgranie i humor artystów, powodowały, że cały koncert był przyjemnością. Wszystkim widzom koncert bardzo się podobał, o czym świadczą podwójne bisy i owacje na stojąco. Po koncercie, artyści podpisywali płyty, nie odmawiając nikomu chwili uwagi i rozmowy. Transakcja w kupbilecik.pl bezproblemowa, szybki kontakt i wysłanie biletów na maila. Polecam kupbilecik.pl i Włodek Pawlik Trio, naprawdę warto!"
10 stycznia 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Paweł oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny koncert, doskonały artysta i jego TRIO oraz niezła sala koncertowa. Jednym słowem same plusy.Dobrze że można było kupić bilety przez internet."
10 stycznia 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny koncert. Niesamowita muzyka, a przy tym widać, że grający dobrze się bawią. Publiczność czuje się dopieszczona :-)"
10 stycznia 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Wojciech oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękny koncert w uroczej i bardzo dobrej akustycznie sali Białołęckiego Domu Kultury w Warszawie. Muzycy przedstawili materiał z płyty "America" i nie tylko. Niezapomniane wrażenia duchowe i słuchowe. Dziękujemy."
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno