KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>4.14</b> na 5
średnia ocena to: 4.14 / 5
21
liczba komentarzy
Komentarze dla:

The 3 Tenors

30 listopada 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Patrycja oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Z samego występu jestem zadowolona ale obrazy multimedialne były bez sensu, niepotrzebny był ten dym na scenie- to nie dyskoteka."
30 listopada 2016
Ocena: 4 na 5

pl
Wioleta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Repertuar dobrany bardzo dobrze. Do wykonania też nie mam zastrzeżeń. Jedynie niektóre elementy aranżacji można byłoby zmienić lub wyrzucić. "
29 listopada 2016
Ocena: 5 na 5

pl
BARBARA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"120 zł za bilet to przesada!Nagłośnienie fatalne!Jak arie operowe można słuchać przez głośniki?!Wykonanie średnie,orkiestra się starała,oślepiające światło ze sceny-tragedia,hałas wiatraka stojący za orkiestrą,Obrazy multimedialny to jakiś żart, a facet obsługujący komputer nawet nie zauważał, jak wszystko się zacinało i "leciało" w kółko to samo. Puszczanie dymu na sale było głośniejsze niż śpiew. Ogólnie takie chałturzenie, ale z czegoś trzeba żyć ..."
29 listopada 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Helena oceniając napisał(a) dodatkowo:
" Kupilam bilety juz na dlugo przed naszym przyjazdem do Polski i cieszylam sie na ten koncert i..... totalny zawod. Opisane przez organizatora glosy jako barwne byly bez specjalnych kolorow i na dodatek nie do konca wycwiczone.Nie byli tez zgrani bo konczyli w roznym czsue. Marna (NUDNA) arranzacja:wchodzili, wychodzili, wchodzili-wychodzili. Nie zawsze tez klaniali sie publice .Jako amatorski koncert to ujdzie! Ale nie za te pieniadze. "
28 listopada 2016
Ocena: 5 na 5

pl
MAREK oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Cena nieadekwatna do poziomu imprezy, repertuar wspaniale dobrany , jednakże były problemy z wykonaniem, najlepiej wypadła orkiestra , panom tenorom do Pavarotiego brakuje jeszcze bardzo, bardzo dużo!"
27 listopada 2016
Ocena: 2 na 5

pl
Elżbieta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"koncert średniej klasy, ale na pewno lepiej spędzony czas niż przed telewizorem."
27 listopada 2016
Ocena: 4 na 5

pl
janina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Poziom sredni.Orkiestra studencka.Po co ten kabaret na koncu."
27 listopada 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Arkadiusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Poziom odpowiedni do ceny,To nie opera, a sala na publicznej uczelni. Pare niedociagniec było ale ogólnie swietnie sie bawiliśmy. Polecam . połoczenie stylów tez jest eksperymentem budzacym zainteresowanie. "
27 listopada 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jestem szczęśliwa, że byłam na tym koncercie. Coś dla ducha. Błyski, gra świateł i dym - niekoniecznie."
27 listopada 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert oceniam bardzo dobrze. Świetnie sie bawilam. Miejsce - Aula Akademii Muzycznej w Katowicach swi polecam, świetnie sie bawilam! "
25 listopada 2016
Ocena: 4 na 5

pl
Marta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przyjemnie spędzony wieczór, choć poziom wykonania średni. Soliści się starali. Pavarotti był tylko jeden. Brawo dla Pani Dyrygent. Pokaz multimedialny tzn. obrazy na ekranie nie oddawały tematu ani nastroju utworu, a operacja światłem wręcz przeszkadzała, bo świeciło światlo prosto w oczy i trzeba było się pochylać na boki, by uniknąć tego oślepienia.Zabrakło przedstawienia artystów i prowadzenia koncertu.Końcówka w typu show wyjaśnia dlaczego w orkiestrze były instrumenty elektroniczne."
25 listopada 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Zdzisław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Poziom artystyczny - średni. Wokaliści na przyzwoitym poziomie. Dyrygentka nie nadążała za solistami i większość utworów prowadziła w jednostajnym rytmie."
22 listopada 2016
Ocena: 2 na 5

pl
Zbigniew oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Nic specjalnego.Kilka wpadek głosowych, być może spowodowanych nadmierną ilością dymu. Na taki koncert to ten dym nie pasował i miejsce nieodpowiednie."
22 listopada 2016
Ocena: 5 na 5

pl
JERZY oceniając napisał(a) dodatkowo:
"i w końcu co s dla ducha , miłe przeżycia, "
22 listopada 2016
Ocena: 1 na 5

pl
Marek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niestety totalna porażka, mnóstwo wpadek głosowych, zwłaszcza w wykonaniu tego tenora w środku. Orkiestra zbyt skromna i słabo przygotowana do grania takich arcydzieł sztuki operowej. Kabaret na końcu spektaklu zupełnie nie na miejscu. No i ten uciążliwy hałas uliczny. Jedna gwiazdka."
22 listopada 2016
Ocena: 2 na 5

pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert średni, więcej wchodzenia i wychodzenia ze sceny niż śpiewu, w niektórych momentach brakowało wyciągnięcia w górnych tonach. Śpiew nie porwał publiczności, przynajmniej orkiestra była na wysokim poziomie."
22 listopada 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Danuta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"koncert na 4 , słychać w tle odgłosy przejeżdżających samochodów na ulicy, rażące migające światło to chyba nie na ten rodzaj koncertu"
22 listopada 2016
Ocena: 3 na 5

pl
Emilia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"No coz.Poziom nie ten co np Jonathan Antoine ale ogolnie bylo fajnie"
21 listopada 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Przemysław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Swietnie ustawione głosy; wg mnie kolejność tenorów przedstawionych na powyższym zdjęciu to punkty 4+, 5 6.Szkoda, że nie można było usłyszeć ich bez mikrofonów."
20 listopada 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Marianna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert bardzo mi się podobał, piękne głosy .Miejsce miałam na balkonie i jedno co mi przeszkadzało to światło które raziło mocno w oczy."
19 listopada 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Paweł oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zasłużona owacja na stojąco!!! To uczta dla uszu, wzroku a silne i piękne głosy przeszywają na wskroś całe ciało."
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno