KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>5</b> na 5
średnia ocena to: 5 / 5
7
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Bubliczki

21 października 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Bartłomiej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"sztos"
21 października 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Krzysztof oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Stocznia Remontowa to sympatyczny młodzieżowy klub. Ale warunki i nagłośnienie nie pozwalały w pełni docenić poziomu Bubliczek. Byłem na ich koncercie w kościele Św. Jana i tam to była prawdziwa uczta."
8 listopada 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Paulina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"absolutnie jestem zakochana w bubliczkowym folku! zawsze chętnie za nimi podążam, jeśli znajduję ich koncerty na trójmiejskiej, kulturalnej mapie wydarzeń. sam wydział remontowy oceniam bardzo pozytywnie, nie da się zaprzeczyć, że to miejsce z duszą. jak i nie da się ukryć, że BARDZO przeszkadzało ciągłe wchodzenie i wychodzenie ludzi na mikroskopijną salę koncertową. i nie chodzi o rozmiar sali, jak o ciągłe przemieszczanie się tłumu. bardzo to przeszkadzało."
24 października 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Wioletta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bubliczki to bardzo fajny, rozrywkowy zespół. Można byłoby się świetnie ubawić, gdyby zagęszczenie na m2 było nieco mniejsze i gdyby obsługa pilnowała, aby na parkiet nie wchodzili ludzie z pokalami i szklanymi butelkami. Ale sam zespół polecam bardzo. Super energetyczny."
23 października 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Krzysztof oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny koncert, polecam Bubliczki każdemu!!!"
23 października 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"generalnie ok. tylko ochrony nie było widać. "
23 października 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Andrzej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bubliczki ! To zjawskowa kapela na naszej scenie muzycznej. Niszowa, idąca swoją niezależną od modnych trendów drogą. Oby tak dalej. Sekcja rytmiczna i niesamowity Krzysztof Kowalczyk na saksofonie Top of the Top"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno