KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>3.75</b> na 5
średnia ocena to: 3.75 / 5
4
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Baśń muzyczna dla dzieci - Royal Wind Quintet Bydgoszcz

24 stycznia 2017
Ocena: 2 na 5

pl
Karol oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przedstawienie słabe, byliśmy z 4latkiem który po zbyt długim wprowadzeniu był już tak znudzony że nie wsłuchiwał się w bajkę, podobnie jak reszta dzieci na sali. Kilka osób opuściło wcześniej salę bo dzieci chciały wyjść. Zamysł może i dobry ale wykonanie baaardzo słabe. Na moje wyglądało to jakby kilku muzyków zgadało się żeby zarobić coś na boku małym kosztem. Scenografia zerowa, przebrania to czapki na głowach i do tego dwie dziewczyny czytające książkę... nie polecam"
24 stycznia 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Ewelina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niestety ale spektakl okazał się klapą. Owszem muzyka i prezentacja ciekawa ale brakowało przedstawienia chociażby kukiełkowego lub aktorów przebranych w te postaci. Trudno jest małemu dziecku skupić uwagę i wyobrazić sobie całą historię. "
23 stycznia 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Gabriela oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Impreza bardzo spodobala sie I dziadkom jak I wnukom."
23 stycznia 2017
Ocena: 3 na 5

pl
Agata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Godzinny spektakl, którego pierwsze pół godziny zajęła prezentacja instrumentów. Zacna jest idea edukacji, ale odbyła się kosztem przeżywania fabuły i muzyki. No i opowieść skończyła sie na schwytaniu wilka. Miałam ze sobą dwójkę dzieci, 4- i 8-letnie. Wyszły dość zadowolone, ale widziałam w trakcie spektaklu, że się nudzą. "