KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>4.97</b> na 5
średnia ocena to: 4.97 / 5
87
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Jerzy Połomski

16 marca 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Krystyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert bardzo się podobał, Pan Jerzy jak zwykle w świetnej formie i życzę mu aby trwał w niej jak najdłużej. Polecam, przypomniał mi moją młodość . Pozdrawiam K.A."
16 marca 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Henryk oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny koncert,doskonała atmosfera.Artysta prezentujący klasę jakiej mogą pozazdrościć inni artyści.Bardzo mile spędzony wieczór."
16 marca 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Zuzka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Kupiliśmy bilety na koncert ze wzglądu na moją teściową, chcieliśmy ją trochę rozweselić i sprawić przyjemność. By nie czuła się tam osamotniona, wybraliśmy się wspólnie. I teraz się zastanawiam, kto z nas bawił się lepiej: czy teściowa (prawie równolatka pana Jerzego), czy my- blisko 50 lat młodsi od średniej wieku na sali? Nieważne, grunt, że: było cudownie! Piękne piosenki i ciekawe anegdoty po prostu nas zachwyciły. Pan Połomski to człowiek wielkiej klasy. Szkoda, że niewielu już takich art"
16 marca 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Naprawde udany koncert. Polecam"
16 marca 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Mariola oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bilety kupiłam moim rodzicom , byli zachwyceni koncertem oraz Panem Jerzym. "
16 marca 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Tomek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Cudowny koncert pana Polomskiego warty uwagi naprawde czlowiek z pieknym glosem i piosenki majace historie i wartosciowe teksty az lza sie w oku kreci 81 lat a spiewa przepieknie i czysto milo atmosfera super polecam studio w Radio Wroclaw rowniez wspaniale."
15 marca 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Anna i Stanisław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert. Jesteśmy pod wrażeniem. Pan Jerzy Połomski zachwyca nas pod każdym względem. "
8 marca 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Teresa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Cieszę się bardzo,że danym mi było jeszcze mimo mego wieku uczestnictwo w wspaniałym koncercie Pana Jerzego Połomskiego.Brak mi słów by opisać wrażenia i sympatię jaką do Pana Połomskiego mam.Na płytach dawnych winylowych mam wszystko co było nagrane i dostępne do kupienia.Ale koncert - to inna bajka!!! Nie wyobrażałam sobie,że ARTYSRA jest ciągle młody,wspaniały i upływ czasu nic MU nie zabrał.Wielkie dzięki."
8 marca 2015
Ocena: 5 na 5

pl
kg oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny koncert,doskonała atmosfera.Artysta prezentujący klasę jakiej mogą pozazdrościć inni pseudo "artyści"."
4 marca 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Grażyna S. oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Dzień Dory. Jestem bardzo zadowolona że mogłam być na tym koncercie bardzo mi się podobało. To był miły wieczór."
2 marca 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Anka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Polecam, bardzo chętnie pójdę jeszcze raz... Podziwiam Połomskiego... Mimo swoich lat jest super..."
17 lutego 2015
Ocena: 4 na 5

pl
Janek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Pan Jerzy i jego piosenki super, więc koncert uważam za udany. Niestety organizacja kiepska - brak zespołu i słabe oświetlenie sceny."
16 lutego 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Maria oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Znakomity koncert, niezapomniane wrażenia i ta klasa artysty, której coraz bardziej brakuje wśród młodszych wykonawców. Bardzo dużo znanych piosenek przeplatanych dawką humoru i nie tylko. Naprawdę warto skorzystać i przyjemnie spędzić niezapomniane chwile z p. Jerzym Połomskim."
16 lutego 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Izabella oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały i niezapomniany wieczór!Pan Jerzy niezwykle ciepły i przede wszystkim autentyczny,jestem zachwycona,mama również."
16 lutego 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Kazimierz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Dziękuję ! Bardzo udany koncert"
11 lutego 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Iza oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bilet dostała moja mama i wróciła zachwycona, ma nadzieję że jeszcze taki koncert z udziałem Pana Połomskiego , jeszcze się odbędzie."
1 lutego 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Przem oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bilety kupiłem rodzicom Wrócili zachwyceni z płytą osobiście podpisaną przez Pana Jerzego"
26 stycznia 2015
Ocena: 5 na 5

pl
zięć oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bilety dostali dziadkowie i byli zachwyceni."
25 stycznia 2015
Ocena: 3 na 5

pl
Dorota oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jerzy Połomski jak zawsze super. Szkoda,że pożegnalny koncert był jak w domu kultury w Pcimiu Dolnym. To powinno być jak benefis. Dobrze, że nie śpiewał z play backu. Żadnego wystroju. światła takie, że nie było widać twarzy. Po co światła na widowni? Uwielbiam go.Kocham te piosenki. Ale czegoś brakowało. Ale głos!!! Przy "Daj? była łezka wzruszenia. "
25 stycznia 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Beata Kęsy oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wczorajszy koncert był niezapomnianym przezyciem, wspomnieniem z dawnych lat.Pan Połomski jest bardzo ciepłym i życzliwym człowiekiem.Oby więcej takich koncertów odbywało się w Poznaniu.Pozdrawiam"
25 stycznia 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Sabina i Kazimie oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jeden z nielicznych już, prawdziwych artystów,którego koncerty są koncertami w dosłownym tego słowa znaczeniu.Życzymy zdrowia i wielu,wielu koncertów które dają nam radość."
25 stycznia 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"26.01.2015 - koncert w Poznaniu : Pan Jerzy wspaniały jak zawsze. To osoba ciepła, pełna życzliwości, ma wspaniały kontakt z publicznością, dzieli się z nią swoimi dojrzałymi przemyśleniami, a piosenki które wykonuje są odzwierciedleniem tego co chce przekazać. Artysta z klasą. Nie ma już takich wielu. Panie Jerzy, bardzo dziękujemy za wszystkie cudowne emocje, które Pan wywołuje od tylu lat ..... Życzymy aby jeszcze długo to trwało :) "
25 stycznia 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Juliusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniale spędziliśmy tenm wieczór z czarujacym Jerzym Połomskim. Takich artystów już nie ma. Kultura osobista i jego osobowość tylko do pozazdroszczenia. Brawo i jescze raz brawo!"
14 grudnia 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Nati oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Artysta o wspaniałym głosie, aż szkoda, że chce kończyć karierę."
11 grudnia 2014
Ocena: 5 na 5

pl
cecylia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wczorajszy koncert Jerzego Połomskiego w Olsztynie był rewelacyjny! Głos (zarówno brzmienie i siłę) ma jak przed laty. Miłą niespodzianką było to, co artysta mówił między piosenkami: ma ujmującą osobowość, poczucie humoru i dystans do siebie. Bije od Niego ciepło i życzliwość. Recital zakończył się owacją na stojąco i długo niemilknącymi brawami. "
11 grudnia 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Basia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały artysta o cudownym głosie, koncert jedyny w swoim rodzaju. Gorąco polecam. P. Jerzy potrafi na sobie skupić całą uwagę sali, fantastycznie nawiązuje kontakt z publicznością, jest pełen humoru i dystansu do siebie, do swojego wieku także. Uroczy, słuchałabym jeszcze i jeszcze ...."
11 grudnia 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Irena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w koncercie p.Jerzego Połomskiego. Jestem pod ogromnym wrażeniem jego wspaniałego głosu i uroku osobistego. Szkoda, że od dawna nie jest to w pełni wykorzystywane, bo takich niezwykłych artystów już nie ma."
2 grudnia 2014
Ocena: 5 na 5

pl
aśka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Warto było. Przemiły wieczór, niepowtarzalna atmosfera. Jerzy Połomski, który ma głos jak dzwon i energię 50-latka, śpiewa piosenki tekstowe, które sam najbardziej ceni. Ci, którzy kojarzą go przede wszystkim z "Całą salą", "Bo z dziewczynami" i "Nie zapomnisz nigdy", będą pozytywnie zaskoczeni różnorodnością repertuaru. "
1 listopada 2014
Ocena: 5 na 5

pl
vivian oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Doskonały głos, mistrzowska interpretacja, klasa, szyk i styl - to znaki rozpoznawcze Pana Jerzego Połomskiego. Do tego należy dodać poczucie humoru, dystans do siebie, umiejętność rozmowy z publicznością, słowem: urok osobisty. I oczywiście świetne ponadczasowe piosenki, dające możliwość obcowania z piękną polszczyzną, idealnie artykułowaną. Koncert Pana Jerzego Połomskiego to gwarancja niezapomnianego wieczoru, nie tylko dla seniorów, czego mogę być przykładem :)"
6 października 2014
Ocena: 5 na 5

pl
iza oceniając napisał(a) dodatkowo:
"P jak PIOSENKI, które się nigdy nie starzeją; O jak OKAZJA spędzenia fantastycznego wieczoru;; Ł jak ŁOMOT serc na widowni przy tekstach trafiających w samo sedno; 0 jak OWACJA na stojąco po koncercie; M jak MISTRZOSTWO wykonania i interpretacji; S jak SAMOWYSTARCZALNOŚĆ - bez chórku, baletu artysta sam tworzy niepowtarzalny spektakl; K jak KUNSZT piosenkarski i sceniczny, o który dziś bardzo trudno; I jak INTERPRETACJA, dzięki której mądre i głębokie teksty piosenek jeszcze zyskują."
23 sierpnia 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Artur oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Już się cieszę, że będę mógł być na koncercie Pana Jerzego. Jest to jeden z moich dwóch ulubionych piosenkarzy. Tym drugim był Janusz Gniatkowski. Pan Jerzy to szyk, elegancja i wysoka kultura osobista, począwszy od dykcji, a skończywszy na estradowym wdzięku. "Kudy" do niego tym naszym aktualnym w większości piosenkarskim krzykaczom wypełniającym dzisiejsze sceny estradowe."
15 czerwca 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Magdalena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"CZarujący wieczór!"
15 czerwca 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Hanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
""Sympatycznie spędzony wieczór, Pan Jerzy Połomski nie tylko ładnie śpiewał ale również podzielił się swoimi wspomnieniami związanymi z powstaniem nie których piosenek. Miło posłuchać piosenek z przed lat i trochę powspominać młodość."
9 maja 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Irena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jestem fanka pana Jerzego ponad 45 lat. Moim zdaniem pan Jerzy jest coraz lepszy. Uplyw czasu sie jego nie ima. Wciaz zachwyca mnie niezmiennym glosem, nienaganna dykcja, no i przede wszystkim wysoka kultura osobista. To dzentelmen w pelnym tego slowa znaczeniu. Bylam na koncercie 1 lutego w Inowroclawiu. Mam malo i jade 13 czerwca do Gniezna. Pana Polomskiego mozna sluchac bez konca. Wspanialy czlowiek i wielki artysta. "
22 listopada 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Teresa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny koncert. Wieczór spędzony w miłym towarzystwie. Pan Połomski oprócz śpiewu zauroczył mnie również poczuciem humoru oraz anegdotami na temat wykonywanych utworów."
28 października 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Jarek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewelacyjny występ. Pan Jerzy w świetnej formie. Piękne piosenki, które za rzadko pojawiają się w radiu i telewizji. "
7 października 2013
Ocena: 5 na 5

pl
DOROTA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Nie interesuje sie tym co o POLOMSKIM sadza inni.JA uwielbiam PANA POLOMSKIEGO od lat i tak juz zostanie.pozdrawiam"
<<<   -   1  2   -   >>>
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno