KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>4.89</b> na 5
średnia ocena to: 4.89 / 5
19
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Tribute to George Michael

15 maja 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Bożena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Pomysł samego koncertu dobry. Niestety nagłośnienie do bani. Wykonawcy nieznani. Scenografia żadna. Gdyby nie Pan Michał i dobrze grająca orkiestra to byłaby całkowita klęska."
15 maja 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Podpisuję się pod komentarzem Przemka. Oprawa wizualna nieciekawa, wręcz prymitywna. Brak prowadzącego! Dziury między utworami. Strona muzyczna ok, głównie dzięki wykonawcy. Panie ciut gorzej. Pomimo tego wieczór udany, choć koncert nie do końca spełnił moje oczekiwania."
15 maja 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Monika oceniając napisał(a) dodatkowo:
""Koncert nie spełnił moich oczekiwań. W opisie koncertu była mowa,że utwory będą śpiewane przez znanych wykonawców, a tymczasem pojawiły się tylko trzy osoby nieznane,śpiewały na zmianę utwory. Na tak dużej scenie zabrakło oprawy. Całość była bardzo surowa. Pomysł dobry, ale wykonanie nie do końca. "
13 maja 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Magdalena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert fajny, aczkolwiek zabrakło "Last Christmas".Wielki szacunek dla wokalisty,Michał był najlepszy i jak dla mnie mógłby sam wykonać wszystkie piosenki. Nie podobało mi się, że w tle puszczano na ekranie krajobrazy do niektórych piosenek, zdecydowanie lepiej byłoby pokazać chociaż jedno zdjęcie Michaela, albo oryginalny teledysk. Szkoda, że nie było tego wydarzenia na fb i generalnie trudno było znaleźć o tym koncercie więcej informacji, a już o artystach w ogóle. Mimo wszystko polecam!"
13 maja 2017
Ocena: 5 na 5

pl
kinga oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert super i wrażenia też..."
13 maja 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert barfzo piekny, glosy swiwtne choc nie moge sie zgodzic ze byli to znani artysci tak jak bylo to opisane. Troche marna oprawa ale za to teoertuar fajnie dobrany.Mimo kilko brakow koncert wzruszajacy i chetnie wybralabym sie ponownie!"
6 maja 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert nie spełnił moich oczekiwań. W opisie koncertu była mowa,że utwory będą śpiewane przez znane gwiazdy, a tymczasem pojawiły się tylko trzy osoby nieznane, które śpiewały na zmianę utwory. Nie można powiedzieć, że źle śpiewały jednak orkiestra zagłuszała wokal i trzeba było się wsłuchiwać w tekst. Na tak dużej scenie zabrakło oprawy. Całość była bardzo surowa. Pomysł dobry, ale wykonanie nie. Widać było, że najlepiej bawią się osoby które wykonywały utwory. "
27 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Przemek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert fajny. Oprawa mogła by być ciekawsza. Dziury między utworami. Pomimo tego wieczór udany."
27 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Grażyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wykonawca szacun..bardzo fajny głos i wykonanie,co do Pań,zawiedziona,,,poza tym za mała scena,wykonawcy zagłuszani przez orkiestre...ogólnie fajnie,ale bez porywu,wzruszyłam sie jedynie dzieki muzyce Georga"
27 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Iza oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert bardzo udany. Niestety nie zapamiętałam nazwisk wykonawców i nie mogę znaleźć w necie informacji o nich. Będę wdzięczna jeżeli podeślecie mi nazwisko chłopaka i 2 dziewczyn wykonujących utwory Georga Michaela."
25 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Żaneta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert fajny, ale tylko dzięki wykonawcy ! Panie choć z pięknymi głosami nie bardzo oddawały klimat Georga. Nie wiadomo skąd i dlaczego pan właściciel Baszta Nieruchomości zrobił sobie urodziny ? Cześć gości ubrana bankietowo, a reszta (pewnie tylko ta która kupiła bilety) już tak elegancko nie wyglądała. Czuło się przez to dystans i zostaliśmy postawieni w niekonfortowej sytuacji. Jeśli ten pan chciał wyprawić sobie urodziny mógł nie wcinać się na koncert Georga bo to dla niego tam przyszłyśmy"
24 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Alicja oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert udany. Dziwne, że aż tyle miejsc było pustych. Moje uwagi to: za dużo basów, a za mało instrumentalu oraz brak prowadzącego, co powodowało ciszę (dziury) między utworami, które można było wyeliminować zapowiedzią utworu, komentarzem prowadzącego. Brawo dla Pani Marty za utwór "speening the wheel" - tym powaliła na kolana, brawo!!"
24 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Iwona oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Pomysł koncertu bardzo dobry. Trochę zabrakło profesjonalizmu wykonawcom. Jak dla mnie sala, w której odbył się koncert za słaba jak na tego typu wydarzenie. Pomimo tego wieczór wspaniały a wspomnienia zostaną na długo. "
24 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Dorota oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert wspaniały! Jestem mega zadowolona ! Miejsce super. Atmosfera świetna!"
24 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wszystko OK. Impreza spełniła moje oczekiwania."
23 kwietnia 2017
Ocena: 3 na 5

pl
AGNIESZKA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Sam pomysł koncertu był świetny, wokalista był cudny :) ale mam kilka uwag. 1. MAŁA SCENA - artyści "wchodzili" na dyrygenta. 2. NAGŁOŚNIENIE - Orkiestra była za głośna, artyści musieli się przedzierać przez dźwięki i czasami nie można było ich usłyszeć. 3. BISY - brak bisów, rozgrzano publikę 2kawałkami za pomocą wspólnego śpiewania, po czym zakończono imprezę... 4. ORKIESTRA - artyści się przedstawili i zapomnieli wspomnieć co to za orkiestra. Dyrygent nawet się nie uklonił, tylko wyszedł."
22 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Krzysztof oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Polecam. Ekspresowy zakup biletu bez konieczności stania w kolejkach. Super. Następnym razem również skorzystam."
22 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert udany!"
22 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5

pl
ANITA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Krótko: Michał, za mało Ciebie. Masz kawał fantastycznego, czystego głosu. Obudziłeś we mnie wszystkie tęsknoty. Wzruszyłeś do łez. Dziękuję Wam wszystkim."
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno