KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>5</b> na 5
średnia ocena to: 5 / 5
5
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Gdański Kwartet Akordeonowy - Muzyka na miechy i guziki

7 listopada 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Monika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Fenomenalne przedstawienie. Artyści genialni, a prowadząca wydarzenie profesjonalna i niezwykle ujmująca:-)"
6 listopada 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Alicja oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniale miejsce na spotkania i imprezy kulturalno-muzyczne.Mysle że przestrzeń Ratusza Kultury bedzie jeszcze dopracowana. Prowadzenie imprezy przez niezawodną Pania B.Żurawska-Sutt wpaniałe.Cieszymy sie z całą rodziną na dalsze spotkania w tym miejscu. Bravo."
6 listopada 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Mirosława oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Kupowanie biletu to chwila, a później sama przyjemność. Koncert miechów bardzo piękny. Panowie swoją grą ocieplili wizerunek sali w budowie. Już planuję następny koncercik. Wspaniale, że powstają takie klimatyczne miejsca"
6 listopada 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Krystyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
" Koncert mi się podobał, wykonanie na wysokim poziomie, artyści sympatyczni. Osobiście wolałabym jednak więcej muzyki a mniej słów..."
6 listopada 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Ireneusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo mile spędzony czas. Kwartet doskonały, miejsce z przyszłością, konferansjerka Pani Basi (o ile się nie mylę) na najwyższym poziomie. Będziemy śledzić kolejne wydarzenia. Powodzenia w planach."
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno