KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>3.75</b> na 5
średnia ocena to: 3.75 / 5
12
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Kolędy świata

19 lutego 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Emilia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wydarzenie wybitnie nam się nie podobało. Tytuł wprowadzał w błąd, bo w większości były to znudzone amerykańskie kolędy, których można mieć dość słuchając radia. Wykonanie było przeciętne, szczególnie głos męski nie zdobył naszego uznania. W kościele było przerażająco zimno, nie dało się siedzieć na wychłodzonych ławkach. Bardzo rozczarowani wyszliśmy wcześniej."
2 stycznia 2018
Ocena: 5 na 5

pl
KSENIA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert piękny. Warto się wybrać. Polecam. Drobny minus za organizację miejsc. Powinny być oznaczone znacznie wcześniej i zdecydowanie widoczniej!"
1 stycznia 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Aleksandra oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert cudowny, wspaniały zespól i soliści. Jedyny mankament to przenikliwe zimno w kościele i brak kontroli biletów. Przez to droższe miejsca nie zawsze były zajmowane przez posiadających bilety vip. Dla niektórych trzeba bylo organizować dodatkowe krzesła."
31 grudnia 2017
Ocena: 1 na 5

pl
Michał oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Kupiłem lepsze miejsce, a ostatecznie nie było numeracji i musieliśmy siedzieć z tyłu. W kościele było strasznie zimno..."
30 grudnia 2017
Ocena: 2 na 5

pl
Aleksandra oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert był ładny, ale ja liczyłam na tradycyjne wykonanie kolęd. Ich udziwnianie mnie denerwuje. Okres Bożego narodzenia to szczególny czas, a kolędy to bardzo szczególne utwory. Nie widzę powodu, aby zmieniać ich wykonanie na dżezowe."
29 grudnia 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Nieudany prezent. Kupiłam trzy bilety jako prezent dla rodziców i niestety wrócili bardzo zawiedzeni. Koncert to jakaś wielka pomyłka. Bardzo złe nagłośnienie, wykonania też nienajlepsze. Ogólnie wielka klapa, niestety nie dotrwali do końca, bo nie można było tego słuchać i nie byli jedyni którzy wcześniej wyszli. Nie polecamy !!! "
29 grudnia 2017
Ocena: 3 na 5

pl
Dominika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo słaba organizacja przy rozlokowywaniu miejsc. Jeżeli chodzi o koncert to przyjemny. Jednak w pierwszy dzień Świąt chcieliśmy usłyszeć piękne wykonanie polskich kolęd, natomiast wszystkie polskie kolędy były wykonywane w indywidualnej interpretacji solistów, przez co niestety zatraciły swoje piękno. Troche to raziło, ponieważ kolędy świata były wykonane w oryginalnym brzmieniu. "
27 grudnia 2017
Ocena: 1 na 5

pl
Monika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Kolędy świata w kościele Seminaryjnym w Warszawie w dniu 26 grudnia to wyjatkowe nieporozumienie. Po pierwsze zakup biletu nie gwarantował miejsca siedzącego co już jest nie porządku. Po drugie zaczęli z 15 opóźnieniem ale niestety w końcu zaczęli. Nagłośnienie było gorzej niż złe brzęczące i zawodzące . Z jednej strony niewiele było słychać a z drugiej strony hałas był taki, że się podłoga trzęsła. Repertuar nie odpowiadał tytułowi koncertu bo White Christmas czy Jingle bells to nie są kolęndy"
27 grudnia 2017
Ocena: 3 na 5

pl
Adam oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękne wydarzenie ale kłopot z dopracowaniem nagłośnienia. W dalszych rzędach nie do przyjęcia. Pozdrawiam."
26 grudnia 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Sylwia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Pieknie! Troszkę krótko, ale na prawdę warto. Pani Gosia anielski glos! Pan również gory niesamowite. Polecam"
26 grudnia 2017
Ocena: 5 na 5

pl
teresa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"przepiękne wykonanie kolęd,niewyobrażalnie piękne głosy solistów,świetna stylizacja !!! z pewnością koncert kolęd w Krakowie NR.I, PRZEBIŁ POD KAŻDYM WZGLĘDEM KONCERT W KOŚCIELE MARIACKIM ORAZ BOŻEGO CIAŁA"
26 grudnia 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Jan oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert na wysokim poziomie artystycznym, dobrze wyreżyserowany. Warto było posłuchać, by wrócić do domu w przyjemnym nastroju"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno